Vampire Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Kingdom

Разкрийте тайните на вампирското общество.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Записване за клан Шевернеско
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 1:23 pm by Ема Картър

»  Опишете настроението си с емотиконка
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyПон Ное 22, 2010 10:54 am by Хана Хестън

» Изглед към замъка
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyПон Ное 22, 2010 10:53 am by Хана Хестън

» Шамар, целувка, секс или бира?
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 11:17 am by Сара

»  Опиши предният с емотиконка
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 11:14 am by Сара

» Спам тема
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 11:13 am by Сара

» Избери си
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 11:11 am by Сара

» Търся си...
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyПет Окт 29, 2010 3:26 pm by Ана Блейк

» Какво животно е предния?
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyСря Сеп 29, 2010 1:13 pm by Гаридон Стормкрийд

Top posters
Хана Хестън
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_rcap 
Гаридон Стормкрийд
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_rcap 
Моника Лорънс
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_rcap 
Александър МакГрей
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_rcap 
Ив Танър
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_rcap 
Сара
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_rcap 
Сет Молиер
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_rcap 
Кристофър Хейс
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_rcap 
Адрия Скай
Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 I_vote_rcap 
.: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Топ класация МегаРейтинг

 

 Кафене ‘’Te Amo’’

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 4:43 pm

Огледах кафенето и вътре всички момичета гледаха ядящия Сет и се разтапяха по него. Засмях се и той ме погледна въпросително:
-Както казах, всички те зяпат, а един иска да те попита нещо но се страхува. - вдигнах рамене:
-Не съм виновна, мислите им нахлуват в главата ми, а и повярвай не искаш да чуваш какво си мислят. - засмях се и погледнах Сет, който беше изцапан с шоколад:
-Изцапан си. - протегнах се леко за да го избърша, когато изведнъж спрях:
-Ъмм.. може ли, все пак не искам да остана без ръка.
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 4:49 pm

-Да...няма проблем!-засмях се аз и я оставих да ме избърше,като малко бебе.Забавих малко темпото на ядене,за да на изгледам като свиня след диета...
-Кой,какво...неразбрах,какво иска да ме пита?-засмях се аз и отхапах от палачинката,която беше наистина много вусна.Това са най-вкусните палачинки,които съм ял на заведение,но все пак е друго да си ги приготвя сам...
-Мисля,че всички мъже тук си мислят същото за вас!Апетитни хапки сте!-засмях се аз и намигнах на двете вампирки срещу мен...
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 4:55 pm

Засмях се на определението му, и затворих очи:
-Момент, да потъря отново. - концентрирах се, второто проникване в главата беше по-трудно, най-накрая намерих момчето което търсех, отворих очи и го огледах - беше един от сервитьорите, щом видя че го гледам и той започна да ме гледа. Беше по-лесен отколкото си мислех, обърнах се към Сет, който ме гледаше хем странно, хем любопитно и отговорих:
-Първо иска да те попита как поддържаш тялото си, смята че е страхотно. И ами второто е малко по-лично. - Сет ме погледна настоятелно:
-Пита се как си забил, две момичета наведнъж. - засмях се отново и пак погледнах момчето, което обслужваше някаква маса...
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 5:02 pm

Аз се засмях на казаното от момичето и изядох палачинките,след кратка пауза казах:
-Ами...едва ли ще получи отговорите,които му трябват-засмях се аз и погледнах момичето.Тя спомена,че сервитьора си мисли,че съм ги забил...интересно...
-А...аз забих ли ви?-казах шеговитео и се засмях отново...Една сервитьорка дойде и взе чинията ми,като се усмихна мило,аз платих изяденото и оставих голям бъкшиш за да си купи нещо.Беше симпатична...
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 5:08 pm

Усмихнах се на Сет, докато сервитьорката заминаваше:
-Щедро. А относно въпроса ти, за Хана не знам, но мен не може да ме забиеш ей така. - усмихнах му се отново и го погледнах предизвикателно. Ако поискаше да ме забие, можеше да го направи с едно мигване на окото, познавах този тип мъже ... и вампири, всички бяха еднакви. Все пак всички въздишаха по тях, усмихнах се отново и сложих ръце на масата.
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 5:20 pm

Аз се засмях и се облегнах на облегалката,като погледнах Ариа.Тя обсяни,че е по-трудна от другите момичета и вампирки,аз се усмихнах и казах:
-Така и трябва...лесните жени,не са интересни-засмях се отново и се разплух на диванчето.Изглеждах всеедно съм си у нас.През стъкления прозорец хората вървяха по улицата и някой мъже се захласваха по двете момичета на масата,един даже се спъна и падна..
-Как може,как не ви е срам,вижте красотата ви причинява болка на хората-трябваше да прозвучи сериозно,но неиздържах и избухнах в смях...
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 5:30 pm

-Не е ли това смисъла на красотата? - повдигнах леко едната си вежда.Погледнах падналия и му се усмихнах невинно:
-А и всичко хубаво е зло. - вдигнах невинно рамене и отметнах леко косата си. Забелязах че един сервитьор ме гледа и кимнах с глава в негова посока:
-Не искаш да знаеш какво си мисли. - усмихнах се и погледнах едни момичета които стояха през една маса:
-А те ме гледат злобно, сякаш съм им взела сладкиша, и май искат да ме набият. - засмях се и върнах поглед на Сет:
-Твоят хубост също ще причини болка само че на мен. - направих се че ме е страх и се засмях...
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 5:35 pm

-Каква болка,пък точно на теб!-засмях се аз и се огледах.Момичетата ме погледнаха и аз им се усмихнах,като кимнах леко.Представям си за какво си мислиха в момента...При мисълта се засмях..
-Не всичко красиво е зло...а и карасотата е относително нещо-казах аз и отново се загледах през прозореца.Трефикът беше голям и хората все бързаха за някъде,те си нямат представа за вечността,нямат си предтсава какво е да живееш вечно,погубват краткия си живот...за глупости.Разбрах това,чак след като бях наказан да живея вечено...
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 5:50 pm

-Зависи как се възриема. Примерно розата и бодлите й, тя е като нас вампири и красота. Същото е. - вдигнах леко рамене и проследих погледа му. Явно минувачите му бяха доста интересни, подсмихнах се и затворих очи. Хана ме сръга в ребрата да не се опитвам да чета мислите му, но нямах това намерение, просто исках да си почина от всички мисли които се всмукваха в главата ми. Отворих очи и видях че Сет ме гледа:
-Спокойно, не ти четях мислите, а и мисля че би усетил ако беше така. - смигнах му и се облегах на стола си.
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 5:55 pm

-Розата...красива,но бодлива,не бива да си играеш с нея...-казах аз гледайки в една точка...Бях се задълбочил в размисли над казаното от Ариа...
-Същото е и с огъня...толкова искрящ и красив,толкова хипностизиращ...иска ти се да го докоснеш,но когато си до него,тъкмо да го докоснеш и парещата болка се разпространява по ръката ти,ако болката не те спре и се доближиш още,целувката на огъня...ще те довърши...ще заспиш вечния си сън в топлата му прегръдка-казах аз и продължих да глдам в една точка,като хипнотизиран...
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 6:02 pm

Кимнах:
-Така е, объня наистина е красив И опасен. Затова вече не си играя с него. - засмях се и се замислих над думите му, звучеше като писател. А може би е бил писател, сдържах се да не попитам:
-Думите ти са красиви, но стига сме обяснявали колко опасна е красотата. Нека сменим темата? Или, каквото предложиш. - засмях се и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 6:06 pm

Аз отново се загледах през прозореца,но този път не в хората а в небето.Погледът ми скяш се изгуби в огромните и величествени небеса.Облаците изглеждаха,като най-ралични фигури,които изплуваха в съзнанието ми...
-Искате ли да се поразходим,няма значение къде...вие решавате,ако искате де?-предложих аз и погледнах въпросително двете момичета
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 11:59 am

С Хана кимнахме и станахме, протегнах се леко, защото се бях схванала от седене и погледнах Сет, който чакаше да предложим нещо. Замислих се и попитах:
-Реката или гората? - Сет се усмихна:
-Реката.
-Ок, значи отиваме на реката. - засмях се и се обърнах към сервитьорчето с номера, помахах му леко за чао и му се усмихнах мило. Тримата излязохме от кафенето и се запътихме към реката...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафене ‘’Te Amo’’
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kingdom :: Света на Хората :: Градчето Айрис :: Червения квартал-
Идете на: