Vampire Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Kingdom

Разкрийте тайните на вампирското общество.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Записване за клан Шевернеско
Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyНед Дек 12, 2010 1:23 pm by Ема Картър

»  Опишете настроението си с емотиконка
Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyПон Ное 22, 2010 10:54 am by Хана Хестън

» Изглед към замъка
Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyПон Ное 22, 2010 10:53 am by Хана Хестън

» Шамар, целувка, секс или бира?
Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyЧет Ное 04, 2010 11:17 am by Сара

»  Опиши предният с емотиконка
Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyЧет Ное 04, 2010 11:14 am by Сара

» Спам тема
Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyЧет Ное 04, 2010 11:13 am by Сара

» Избери си
Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyЧет Ное 04, 2010 11:11 am by Сара

» Търся си...
Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyПет Окт 29, 2010 3:26 pm by Ана Блейк

» Какво животно е предния?
Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyСря Сеп 29, 2010 1:13 pm by Гаридон Стормкрийд

Top posters
Хана Хестън
Кафене ‘’Te Amo’’ I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ I_vote_rcap 
Гаридон Стормкрийд
Кафене ‘’Te Amo’’ I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ I_vote_rcap 
Моника Лорънс
Кафене ‘’Te Amo’’ I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ I_vote_rcap 
Александър МакГрей
Кафене ‘’Te Amo’’ I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ I_vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Кафене ‘’Te Amo’’ I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ I_vote_rcap 
Ив Танър
Кафене ‘’Te Amo’’ I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ I_vote_rcap 
Сара
Кафене ‘’Te Amo’’ I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ I_vote_rcap 
Сет Молиер
Кафене ‘’Te Amo’’ I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ I_vote_rcap 
Кристофър Хейс
Кафене ‘’Te Amo’’ I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ I_vote_rcap 
Адрия Скай
Кафене ‘’Te Amo’’ I_vote_lcapКафене ‘’Te Amo’’ I_voting_barКафене ‘’Te Amo’’ I_vote_rcap 
.: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Топ класация МегаРейтинг

 

 Кафене ‘’Te Amo’’

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Моника Лорънс

Моника Лорънс


Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Character sheet
Име: Моника Лорънс
Раса: Вампир
Дарби: Хидрокинеза

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyНед Авг 15, 2010 5:19 pm

Кафене ‘’Te Amo’’ Dduddd10
Върнете се в началото Go down
Хана Монгомъри

Хана Монгомъри


Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyСря Авг 18, 2010 9:25 am

С Ариа решихме да походим пеша до най-близката закусвалня. Обещах и да я черпя, задето й бях извадила нервите на водопада.
След около петнадесетина минути стигнахме до едно заведение. Седнахме да хапнем. Аз си поръчах салата, а сестра ми бургер.
-Кога прекъсна заленчуковата си диета? - казах аз, с намерението да я подразня.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyСря Авг 18, 2010 12:07 pm

Погледнах Хана с презрение:
-Когато ти спря да - наведох се към нея за да не ни чуе някой - пиеш човешка кръв. - усмихнах се победоносно и отхапах от бургера, вярно че нямаше вкус поне за някой като мен, но ми липсваше и ми се ядеше нещо нормално. Сервитьора дойде отново:
-Нещо за пиене, дами? - усмихнах му се мило:
-Кафе, а за тази до мен нищо, тя не заслужава. - сервитьора се засмя и леко изчерви, усмихнах му се отново и реших да бъда по-мила към Хана. Погледнах я въпросително и тя преглътна:
-Същото.
-Значи две кафета? - кимнах и сервитьора се отдалечи, като се обърна на няколко пъти за да види дали го гледам, боже колко лесни за четене бяха мислите му. Разтърсих глава и погледнах Хана която ме гледаше лошо:
-Спри да флиртуваш с хората, намери си някой с твоя калибър. - засмях се:
-И това го казва госпожица Флирт. - двете се засмяхме и продължихме да се храним в мълчание. Скоро сервитьора дойде да ни остави кафетата и сметката, на която беше изписан номера му, леко изчервен се отдалечи и двете с Хана се засмяхме и казахме в един глас:
-Хора, какво да ги правиш...
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyЧет Авг 19, 2010 3:23 pm

Реших да се поразходя Айрис.Вървях по уличките и се озовах пред едно кафене.Раших да вляза и да пия едно кафе.Отворих вратата и пристъпих напред.Огледах се.Вътре нямаше много хора,две момичета и още 3-4 заети маси.Седнах до прозореца и сервитьорката дойде.Аз си поръчах едно кафе и минерална вода.Загледах се през прозореца.Беше доста оживено.Тук ми харесваше.Заведението беше обзаведено добре,не беше много голямо,но за сметка на това,бе много "уютно" и обастановката беше приятна.Погледнах отново през прозореца,а след това хвърлих един поглед на момичетата зад мен,които бяха доста симпатични...Поръчката ми дойде,аз благодарих и отпих жадно от водата...
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyЧет Авг 19, 2010 4:13 pm

Хана започна да говори нещо, когато вратата на кафенето се отвори. Вътре влезе млад, симпатичен мъж. Седна на маса до прозореца и си поръча вода. Хана явно забеляза, че не я слушам и размаха ръце пред лицето ми:
-Ариа, слушаш ли ме въобще? - направих знак на Хана да замълчи:
-Мисля че е ... като нас. - отместих поглед от мъжа и го върнах на сестра си, кимнах й в знак да ме последва. Станах от масата и се приближих до мъжа, усмихнах му се приветливо:
-Здравей, ъм.. аз съм Ариа, а това е сестра ми Хана, приятно ми е. - мъжът откъсна поглед от хората на улицата и ме погледна.
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyЧет Авг 19, 2010 4:23 pm

Бях се загледал в хората и мислите ми се рееха някъде из облаците.Естествено отстрани изглеждах,като пълен хахо.След малко някой дойде до масата ми и ме заговори.Аз бързо се върнах на земята и отвърнах поглед от хората на улицата.Беше едно от момичетата на съседната маса.Представи се.Казваше се Ариа,а момичето до нея Хана,бяха сестри...
-Ъъъ...здравей!Аз съм Сет и на мен ми е приятно-погледнах ги и двете и се усмихнах.
-Заповядайте,седнете!-поканих ги да седнат на моята маса...
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyЧет Авг 19, 2010 4:29 pm

Мъжът, или вече Сет ни покани да седнем при него.
-Мерси. - двете с Хана седнахме на масичката и се спогледахме. Сет стоеше срещу нас и ни се усмихваше. Понеже мълчанието беше неловко реших да започна някакъв разговор, и подхванах първото което ми дойде на ума:
-Нов ли си в града? - усмихнах му се и зачаках отговора му.
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyЧет Авг 19, 2010 4:37 pm

Момичетата седнаха срещу мен и доста време мълчахме.Аз отпих от кафето си,което вече беше изстинало,но пак беше хубаво.След малко Ариа,ме попита:
-Нов ли си в града?-аз се усмихнах и казах:
-АМи сравнително да,не се задържам много на едно място!-усмихнах се аз.Отговора трябваше да звучи така:
-Ами да,от 300 години се мъкна напред-назад,защото немога да си намеря място,където да не ме гонят с колове!-помислих си аз и се засмях...Изглеждаше страннно...
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyЧет Авг 19, 2010 4:47 pm

"Ами да,от 300 години се мъкна напред-назад,защото немога да си намеря място,където да не ме гонят с колове!" мислите на Сет нахлуха в главата ми, мразех когато се случва така, но пък думите му бяха забавни. Засмях се леко. Сет ме погледна въпросително, затова реших да обясня, все пак бяхме от така да се каже - един вид:
-Ами... добре... първо съжалявам и второ и ние сме като теб. - погледнах притеснено, не знаех нищо за него, и не обичах да се разкриваме веднага, но нямаше начин да не му призная...
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyЧет Авг 19, 2010 4:56 pm

Усетих,че тя започна да чете мислите ми.Оставих я да види някои неща,а после изведнъж картините,които изплуваха в главата и' се счупиха,като стъкло.Илюзиите,могат да направят всичко...
-Стига!-казах аз тихо и се усмихнах.Момичето каза,че и те са вампири и аз се усмихнах отново.
-Знаех си!-погледнах момичетата и попитах:
-В кой клан сте,ако вобще сте?
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyЧет Авг 19, 2010 5:03 pm

Вдигнах ръце в знак на поражение. Сет попита в кой клан сме и аз отговорих:
-Асмодеос, ние сме едни от новите попълнения. - усмихнах му се, от опит знаех че вампири от неговия тип принципно бяха сами, но от любопитство реших да попитам:
-Ами ти? Макар че, не ми изглеждаш от типа които се присъединяват към кланове - повдигнах вежда и се облегнах на стола си.
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyЧет Авг 19, 2010 5:13 pm

Ариа отговори,че са се присъединили към Асмодес,усмихнах се и я погледнах...
-Ами ти? Макар че, не ми изглеждаш от типа които се присъединяват към кланове-попита тя и заключи,че споредн нея,не съм от типа,които се присъединяват в кланове
-Е,ще те разочаровам...сбъркала си,аз съм от Инферно-засмях се отново и попитах:
-От кога сте тук?Предо къде живеехте?
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyЧет Авг 19, 2010 5:21 pm

-По дяволите днес не ми върви да отгатвам. - тримата се засмяхме и отговорих на следващия му въпрос - от кога сме тук:
-Ами има-няма седмица. Преди да дойдем тук се отбихме до Италия. Прекарахме няколко месеца в Рим, но някои хора щяха да ни разкрият. - погледнах Хана, която сви рамене:
-Не бях виновна, че той знаеше твърде много за всички ни. - завъртях очи.
-Хмм, не обичам да оставам длъжна, така че, същия въпрос. - засмях се и погледнах през прозореца.
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyПет Авг 20, 2010 2:53 am

Момичетата обясниха,че са тук от една седмица,а преди това са се отбили в Италия,но замалко да ги разкрият.Аз се засмях и ги погледнах.Тогава Ария каза:
--Хмм, не обичам да оставам длъжна, така че, същия въпрос.-въздъхнах и отговорих:
-Ами...и аз съм тук от няколко дни,преди това съм бил на много места,както казах не се задържам много на едно място,но тук ми харесва и смятам да останаза по-дълго.Иначе съм от Франция...-след като,разказах всичко това отпих от кафето си и отново погледнах през големия прозорец...
Върнете се в началото Go down
Хана Монгомъри

Хана Монгомъри


Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyПет Авг 20, 2010 4:25 am

Двамата с Ария си говориха за кой от къде е, когато Сет каза че е от Франция:
-Хъм, обичам Франция, за жалост с Ариа нямахме възможност да отидем там. - сведох жално поглед след което погледнах Ариа леко ядосано, тя завъртя очи и сви рамене, след което заза:
-Трябваше да се махнем бързо от Италиа, а Франция не беше най-добрия вариант за престой - Сет се засмя на чисто сестринските ни отношения и отмести поглед от прозореца...
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyСъб Авг 21, 2010 5:11 am

Огледах кафенето за пореден път след което попитах Сет:
-Е, каква е историята ти? - усмихнах му се плахо:
-Имаш ли братя или сестри? - въпросите ми може би бяха твърде лични, но ако не попитах аз Хана нямаше и да се сети. Опитвах да държа мислите му настрана от главата си, освен че беше неприятно да чета мисли беше и нетактично, затова вложих всичките си усилия да не "надниквам". Прекарах ръка през косата си и погледнах мъжа срещу нас.
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyСъб Авг 21, 2010 3:41 pm

-Ами роден съм в благородно семейство във Франция,имам брат и сестра.Баща ни беше ужасен,майка ни го уби,заживяхме щастливо,но и мама умря,мен ме отвлякоха и ме превърнаха във вампир.Оттогава се скитам по света,не съм виждал роднините си отдавна и така-отговорих на въпроса и изпих кафето си...Поисках сметката за да платя,че после да не се занимавам...Келнера донесе касовата бележка и аз платих,като го отпратих...
-Е...каква е вашата история?-попитах момичетата и си налях още вода...
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyСъб Авг 21, 2010 4:00 pm

Сет плати сметката си и ни разказа историята си. Хм може би имахме нещо общо, освен че сме вампири. Усмихнах се и започнах да говоря:
-Ние също сме от заможно семейство, аз бях по-малката, а Хана по-голяма. Всичко беше перфектно, но една вечер с Хана излязохме и двама мъже ни отвлякоха. След като ни държаха като заложнички, ни превърнаха. Преди около 4-5 месеца, най-накрая ги намерихме и си отмъстихме. - сведох поглед към земята, онзи ден беше най-ужасния в живота ми и никога не бих искала да се повтори. Разтърсих глава за да премахна мислите си и погледнах Сет и му се усмихнах леко:
-Е явно имаме нещо общо. - вдигнах рамене и се облегнах на стола си.
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyСъб Авг 21, 2010 4:06 pm

Изслушах историята на момичетата.И те са били от богато семейство,и те са отвлечени,сякаш във всичко има някаква връзка,като замисъл...Пак мисля простотии...
-Е да имаме общо и то доста,но мисля че повечето вампири имаме много общи неща-усмихнах се и отпих от водата.
-Искате ли нещо за пиене,аз черпя!Може и за ядене,ако сте гладни разбира се!-усмихнах се на двете девойки и очаквах отговора им..
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyСъб Авг 21, 2010 4:14 pm

Усмихнах му се, беше мил че ни предложи да ни черпи:
-О, не мерси. Вече хапнахме ... и пийнахме.
-А някои взеха номера на сервитьора.
-ХАНА! Пък и не съм му го искала, той ми го даде сам. - вдигнах рамене и се засмях. Погледнах Сет, който също се подсмихваше:
-Ами ти, не омая ли някоя сервитьорка? - повдигнах хитро една вежда и му се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyСъб Авг 21, 2010 4:17 pm

-Незнам...сигурно,вампирите винаги са привличали хората,толкова а глупави просто незнаят какво ги очаква...чак ги съжалявам-засмях се аз и погледнах момичето.Леко и' намигнах и констатирах:
-Сервитьорчето май много те харесва,а?-засмях се отново и сложих ръце на масата...
-Като си помисля,че и аз съм бил човек,се чудя дали и аз щях да бъда толкова наивно-глупав ,че да се хвана в клопката на вампирка...
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyСъб Авг 21, 2010 4:26 pm

Наистина, хората бяха лесни, засмях се и казах:
-Непременно. Всеки се хваща, няма изключения. - усмихнах му се:
-А и в моя защита не съм искала да се влюбва в мен, просто бях мила. Пък и не е мой тип. - махнах с ръка и се засмях. Но наистина не беше мой тип, а и не исках да го наранявам. Усмихнах се на Сет и сложих едната си ръка на масата, а с дръгата оправих леко косата си, понеже един кичур ме дразнеше:
-Е колко момичета се хванаха на въдичката ти днес? - погледнах го хитро и се засмях
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyСъб Авг 21, 2010 4:29 pm

-Хей,хей това ми е закуската...все още не съм се занимавал...-засмях се аз и погледнах момичето.Доядоха ми се палачинки,затова си поръчах.След малко дойдоха,но бяха доста,затова отново предложих на момичетата,ако искат да си вземат.Бяха топли,пухкави с много шоколад и плодове,точно както ги обичам...Потърках ръце и се захванах с нагъването.
-Много са вкусни,трябва да пробвате!-възкликнах аз и отново наврях палачинките в лицето на момичетата...
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyСъб Авг 21, 2010 4:34 pm

Бях се натъпкала, но при поредното предлагане на палачинките, които ухаеха невероятно, се съгласих да сивзема. Взех една палачинка, под предлог че с Хана ще си я разделим, както и направихме:
-Хубави са, но ако надебелея ти си виновен. - посочих с пръст Сет, който се засмя и отхапа още от една палачинка:
-Какво ли ще е когато стане вечер, щом още от сега те бройкат половината момичета в заведението. - поклатих глава и се разсмях.
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ EmptyСъб Авг 21, 2010 4:38 pm

Обедих момичетата да си вземат от палачинките и се усмихнах.Те си раделиха една и се обедиха,че са хубави...
-Няма да надебелееш,знаеш че вампирите винаги са...перфектни-засмях се аз и погледнах двете момичета,наистина бяха с идиални тела и красиви лица...
-Ами...незнам,често не обръщам вснимание,на тези които ме свалят...просто понякога ми омръзва...винаги едно и също-засмях се аз и преполових чинията с палачинките...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене ‘’Te Amo’’ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ‘’Te Amo’’   Кафене ‘’Te Amo’’ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафене ‘’Te Amo’’
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kingdom :: Света на Хората :: Градчето Айрис :: Червения квартал-
Идете на: