Vampire Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Kingdom

Разкрийте тайните на вампирското общество.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Записване за клан Шевернеско
Изглед към замъка EmptyНед Дек 12, 2010 1:23 pm by Ема Картър

»  Опишете настроението си с емотиконка
Изглед към замъка EmptyПон Ное 22, 2010 10:54 am by Хана Хестън

» Изглед към замъка
Изглед към замъка EmptyПон Ное 22, 2010 10:53 am by Хана Хестън

» Шамар, целувка, секс или бира?
Изглед към замъка EmptyЧет Ное 04, 2010 11:17 am by Сара

»  Опиши предният с емотиконка
Изглед към замъка EmptyЧет Ное 04, 2010 11:14 am by Сара

» Спам тема
Изглед към замъка EmptyЧет Ное 04, 2010 11:13 am by Сара

» Избери си
Изглед към замъка EmptyЧет Ное 04, 2010 11:11 am by Сара

» Търся си...
Изглед към замъка EmptyПет Окт 29, 2010 3:26 pm by Ана Блейк

» Какво животно е предния?
Изглед към замъка EmptyСря Сеп 29, 2010 1:13 pm by Гаридон Стормкрийд

Top posters
Хана Хестън
Изглед към замъка I_vote_lcapИзглед към замъка I_voting_barИзглед към замъка I_vote_rcap 
Гаридон Стормкрийд
Изглед към замъка I_vote_lcapИзглед към замъка I_voting_barИзглед към замъка I_vote_rcap 
Моника Лорънс
Изглед към замъка I_vote_lcapИзглед към замъка I_voting_barИзглед към замъка I_vote_rcap 
Александър МакГрей
Изглед към замъка I_vote_lcapИзглед към замъка I_voting_barИзглед към замъка I_vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Изглед към замъка I_vote_lcapИзглед към замъка I_voting_barИзглед към замъка I_vote_rcap 
Ив Танър
Изглед към замъка I_vote_lcapИзглед към замъка I_voting_barИзглед към замъка I_vote_rcap 
Сара
Изглед към замъка I_vote_lcapИзглед към замъка I_voting_barИзглед към замъка I_vote_rcap 
Сет Молиер
Изглед към замъка I_vote_lcapИзглед към замъка I_voting_barИзглед към замъка I_vote_rcap 
Кристофър Хейс
Изглед към замъка I_vote_lcapИзглед към замъка I_voting_barИзглед към замъка I_vote_rcap 
Адрия Скай
Изглед към замъка I_vote_lcapИзглед към замъка I_voting_barИзглед към замъка I_vote_rcap 
.: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Топ класация МегаРейтинг

 

 Изглед към замъка

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Моника Лорънс

Моника Лорънс


Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Character sheet
Име: Моника Лорънс
Раса: Вампир
Дарби: Хидрокинеза

Изглед към замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Изглед към замъка   Изглед към замъка EmptyНед Авг 15, 2010 3:42 pm

Изглед към замъка Dndddd10
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Изглед към замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изглед към замъка   Изглед към замъка EmptyПон Сеп 13, 2010 7:04 am

Тримата тръгнахме към замъка. Чувствах се леко несигура и вървях най-отзад. Когато наближихме замъка, слънцето се скри зад черните облаци, така, сякаш предстоеше нещо невиждано досега.
-Е, сега остава само да чакаме. -Казах аз. Седяхма на поляната пред замъка и си говорехме, когато по едно време чух лек шум, идващ от гората зад нас. От там се показаха Неро и Данте, които си водеха и приятелчета. В един момент се оказахме само ние тримата срещу 2 полу-демона и 50-60 други ловци на вампири, които сигурно бяха техни подчинени...
Върнете се в началото Go down
Гаридон Стормкрийд

Гаридон Стормкрийд


Брой мнения : 115
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Character sheet
Име: Гаридон Стормкрийд
Раса: Човек
Дарби: Контрол над елементите

Изглед към замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изглед към замъка   Изглед към замъка EmptyПон Сеп 13, 2010 4:28 pm

- ХАХАХАХА !!!!!!!!!!!!!!! Вие сигурно сте луди, да доведете толкова малко ловци- казах аз...
- Нали знаете, че те нямат шанс срещу мен....- Хана ме гледаше като луд.
Аз забелязах това и и' се усмихнах. Доближих се до нея и и' прошепнах:
- Спокойно, всеки вълк , мечка и рис на радиус от 100 километра са готови да убиват по мое нареждане...
- Все пак нали съм шаман, това ми е работата.- след което и' намигнах.
- От вас искам само да ги издърпате в гората за да имат по малко място за движение... Аз ще се разправя с Данте и Неро... - след което извадих двата си пистолета и се обърнах към тях...
Направих съвсем леко движение с ръка и издигнах висока стена от земя, която обгради останалите ловци на вампири и единствения им изход беше към гората.
- Тръгвай- казах аз на Хана и я целунах се едно като за последно.- Тръгвай и се пази...
Тя се затича, а аз се обърнах към Данте и Неро с кръвнишки поглед....
- Е момчета, време е да потанцуваме като за последно....
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Изглед към замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изглед към замъка   Изглед към замъка EmptyПон Сеп 20, 2010 11:33 am

Когато видя Данте и Неро с тяхната "армия" - Гари се поучуди, че са дошли с толкова малко хора. Двете с Лия побягнахме към гората. Там пространството небеше толкова голямо, но бе достатъчно за да използвам силата си. Все пак бяхме две на 60, а това никак небеше честно. След като направих няколко от клонингите си, Лия направи огнен кръг с помощта на нейната дарба. В същото време Гари се биеше с полу-демонте...
Върнете се в началото Go down
Гаридон Стормкрийд

Гаридон Стормкрийд


Брой мнения : 115
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Character sheet
Име: Гаридон Стормкрийд
Раса: Човек
Дарби: Контрол над елементите

Изглед към замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изглед към замъка   Изглед към замъка EmptyЧет Сеп 23, 2010 4:00 pm

Неро се засили и скочи... Знаех тази атака на изуст , след което той започна да стреля по менс пистолета си във втздуха.
Направих стена от камъни която ме защити от куршумите, после инстинктивно отскочих назад, за да видя миг по-късно как Данте разби стената ми с неговия меч.
След което отново ме заляха с дъжд от куршуми... Аз на свой ред измъкнах меча си и единия си пистолет.
Нахвърлих се върху Неро и на свой ред започнах да стрелям по него. Данте се намеси и ако в другата ръка не държах "Бунтовник" щях да съм труп.
Блокирайки удара му, аз извъртях китката си и след това го ритнах назад.
Докато летеше издигнах земята, която спря полета му и прикова крайниците му. Нямаше да е за дълго но поне ми печелеше време...
След това Неро махна ръкавицата си на дясната му демонска ръка и ме удари с нея. Удара ме запрати във въздуха.
Но въпреки това аз продължавах да стрелям с пистолета ми. В момента в който докоснах земята използвах миналите ми сили, останали от вампирската ми същност.
Неро извади меча си и се сблъскахме сред порой от искри.
И така ние се завихрихме в танца на смъртта...


Последната промяна е направена от Гаридон Стормкрийд на Нед Сеп 26, 2010 2:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Меридит Хестън

Меридит Хестън


Брой мнения : 5
Reputation : 0
Join date : 07.09.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Меридит Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Взривяване

Изглед към замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изглед към замъка   Изглед към замъка EmptyНед Сеп 26, 2010 1:47 pm

Тъкмо пристигнах в Замъка на клана и се настаних в стаяна си, когато разбрах, че в града е пристигнал ловец на вампири и че целта му е да убие сестра ми. Понеже сме близначки, можех да усетя къде се намира в момента. Усетих присъствието и близо до мен. Също така усетих, че е вбеда, заради това започнах да обикалям около Замъка. Когато стигнах до гората я забелязах. Заедно с нея имаше момиче, което очевидно владее пирокинезата. Сега първата ми работа бе да спася сестра си от ловците, които я бяха наобиколили. С бързината и със силата ми да взривявам предмети, аз унищожих повечето от натрапниците. Вече бяха останали 10 от тях. Реших, че ще е добре, ако остана да наблюдавам сестра си. Така щях да я опозная по-добре. Качих се на едно от дърветата и наблюдавах битката. На около 50-60 метра от тях забелязах трима мъже, които също водеха битка, но незнаех защо. Когато единия от тях се обърна веднага го познах. Това беше Неро. * Значи са изпратили двамата полу-демони да умъртвят сестра ми, е, няма де им се размине и този път. *...
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Изглед към замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изглед към замъка   Изглед към замъка EmptyПет Окт 08, 2010 4:54 pm

Докато с Лия се сражавахме с ловците, изведнъж около нас се появи лек ветрец и усетих присъствието на друг вампир. Тогава погледнах към Лия, която явно също бе усетила присъствието на другия вампир. Няколко секунди след това, когато се огледах, забелязах, че повечето от убииците лежаха мъртви върху черната земя. Без да се чудим много, двете с Лия продължихме да се бием срещу нашите противници.
Върнете се в началото Go down
Гаридон Стормкрийд

Гаридон Стормкрийд


Брой мнения : 115
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Character sheet
Име: Гаридон Стормкрийд
Раса: Човек
Дарби: Контрол над елементите

Изглед към замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изглед към замъка   Изглед към замъка EmptyВто Окт 26, 2010 2:30 pm

Бях забравил какво уникално умение имаше меча на Неро.
Този меч имаше способността да изстрелва топки черен огън, които изгаряха всичко, до което се докоснеха, докато то не умре, освен ако то вече не е мъртво...
В момента в който видях издайническия блясък по острието на меча му аз скочих във въздуха.
Погледнах надолу видях една огромна черна топка огън да се носи към мен.
Направих и аз една огнена топка и я хвърлих към тази на Неро.
Двете се сблъскаха в ослепителна светлина и аз заслоних очи...
След което слязох на земята и се огледах.
Данте беше свободен....
- Не е зле.... -казах аз- като за Аматьор !
След което се ухилих на Неро, а той зае бойна позиция....
- Съжалявам Гари.... До ТУК беше с живота ти -каза Данте, след което ме атакува, а Неро го последва.
И отново заваляха куршуми и искри.....
Върнете се в началото Go down
Сара

Сара


Брой мнения : 53
Reputation : 0
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Character sheet
Име: Лия Рейн
Раса: Вампир
Дарби: Пирокинеза

Изглед към замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изглед към замъка   Изглед към замъка EmptyЧет Ное 04, 2010 11:09 am

С Хана усетихме присъствието на друг вампир...но бяхме твърде заети,за да обърнем внимание и на това.Не бяха останали много ловци с които да се бием пък и не ни костваше много усилия да ги поваляме (та те бяха просто едни слаби човешки същества) но все пак 2 на 60 ммм...изморително е...
Когато последният падна мислехме,че сме успели,че вече всичко е наред,че сме победили,но радоста ни пеше прерязана сякаш с нож от едно ужасно чувство което и двете усетихме и което сякаш пречупи Хана на две! Тя изкрещя и падна на земятя..Някаква странна сила ни подсказа че нещо ужасно се е случило..някой беше пострадал...
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Изглед към замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изглед към замъка   Изглед към замъка EmptyЧет Ное 04, 2010 2:13 pm

Когато и последния "човек" падна на земята, двете е Лия се зарадвахме за успеха ни, но това не бе за дълго. Изведнъж паднах на земята пронизана от остра болка. Почувствах се така, сякаш нещо ме прониза право в сърцето. Легнах на земята и се свих на кълбо. Никога до сега не бях усещала по-болезнено нещо. Лия стоеше над мен и ме чудеше какво да направи.
-Хана, Хана добре ли си? Какво ти е?
-Незная, сякаш нещо ме прободе право в сърцето. В този момент погледнах на страни и видях как Данте и Неро стояха на едно място и непомръдваха. До тях - на студената земя видях тялото на моят любим....
Върнете се в началото Go down
Гаридон Стормкрийд

Гаридон Стормкрийд


Брой мнения : 115
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Character sheet
Име: Гаридон Стормкрийд
Раса: Човек
Дарби: Контрол над елементите

Изглед към замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изглед към замъка   Изглед към замъка EmptyСря Ное 10, 2010 3:07 pm


Бях прободен на 4 места...
Въпреки всичката кръв която течеше от мен аз пак се изправих на крака.
Кръвта течеше и течеше, след което аз залитнах и паднах на едно коляно...
Дишането ми се забавяше...
След което видях как Хана застана пред мен, готова да убива..
- Излекувай се... ние с лия ще се заемем с тях- след което скочи срещу Данте и Неро.
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Изглед към замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изглед към замъка   Изглед към замъка EmptyПон Ное 22, 2010 10:53 am

Когато видях, че Гари лежи на земята се затичах към него. Видях, че бе прободен на няколко места. В този момент почувствах някаква сила да се надига от вътрешността на тялото ми. Сила, която бе готова да убива.
-Излекувай се... ние с Лия ще се заемем с тях!!! -Казах аз и двете с L се насочихме към полудемоните, който стояха на метри от нас. Нещото, което ме учуди бе, че не ни нападнаха, докато бяхме при Гари. Защо ли ?!?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Изглед към замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изглед към замъка   Изглед към замъка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Изглед към замъка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Изглед към замъка
» Изглед към замъка
»  Изглед към замъка
» Изглед към замъка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kingdom :: Света на Вампирите :: Замъка Кървава луна-
Идете на: