Vampire Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Kingdom

Разкрийте тайните на вампирското общество.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Записване за клан Шевернеско
Стаята на Сет Молиер EmptyНед Дек 12, 2010 1:23 pm by Ема Картър

»  Опишете настроението си с емотиконка
Стаята на Сет Молиер EmptyПон Ное 22, 2010 10:54 am by Хана Хестън

» Изглед към замъка
Стаята на Сет Молиер EmptyПон Ное 22, 2010 10:53 am by Хана Хестън

» Шамар, целувка, секс или бира?
Стаята на Сет Молиер EmptyЧет Ное 04, 2010 11:17 am by Сара

»  Опиши предният с емотиконка
Стаята на Сет Молиер EmptyЧет Ное 04, 2010 11:14 am by Сара

» Спам тема
Стаята на Сет Молиер EmptyЧет Ное 04, 2010 11:13 am by Сара

» Избери си
Стаята на Сет Молиер EmptyЧет Ное 04, 2010 11:11 am by Сара

» Търся си...
Стаята на Сет Молиер EmptyПет Окт 29, 2010 3:26 pm by Ана Блейк

» Какво животно е предния?
Стаята на Сет Молиер EmptyСря Сеп 29, 2010 1:13 pm by Гаридон Стормкрийд

Top posters
Хана Хестън
Стаята на Сет Молиер I_vote_lcapСтаята на Сет Молиер I_voting_barСтаята на Сет Молиер I_vote_rcap 
Гаридон Стормкрийд
Стаята на Сет Молиер I_vote_lcapСтаята на Сет Молиер I_voting_barСтаята на Сет Молиер I_vote_rcap 
Моника Лорънс
Стаята на Сет Молиер I_vote_lcapСтаята на Сет Молиер I_voting_barСтаята на Сет Молиер I_vote_rcap 
Александър МакГрей
Стаята на Сет Молиер I_vote_lcapСтаята на Сет Молиер I_voting_barСтаята на Сет Молиер I_vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Стаята на Сет Молиер I_vote_lcapСтаята на Сет Молиер I_voting_barСтаята на Сет Молиер I_vote_rcap 
Ив Танър
Стаята на Сет Молиер I_vote_lcapСтаята на Сет Молиер I_voting_barСтаята на Сет Молиер I_vote_rcap 
Сара
Стаята на Сет Молиер I_vote_lcapСтаята на Сет Молиер I_voting_barСтаята на Сет Молиер I_vote_rcap 
Сет Молиер
Стаята на Сет Молиер I_vote_lcapСтаята на Сет Молиер I_voting_barСтаята на Сет Молиер I_vote_rcap 
Кристофър Хейс
Стаята на Сет Молиер I_vote_lcapСтаята на Сет Молиер I_voting_barСтаята на Сет Молиер I_vote_rcap 
Адрия Скай
Стаята на Сет Молиер I_vote_lcapСтаята на Сет Молиер I_voting_barСтаята на Сет Молиер I_vote_rcap 
.: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Топ класация МегаРейтинг

 

 Стаята на Сет Молиер

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Стаята на Сет Молиер Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Сет Молиер   Стаята на Сет Молиер EmptyЧет Авг 19, 2010 3:59 pm

Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Стаята на Сет Молиер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сет Молиер   Стаята на Сет Молиер EmptyПон Авг 23, 2010 3:26 am

След кратка разходка стигнахме до замъка Инферно.Аз се огледах преди да влезем...Отових вратата и вътре имаше малко "хора".Те всичките погледнах Ариа,която вървеше с мен.Качихме се по стълбите и срещнахме още няколко вампира,които са членове на клана.Отключих вратата и я отворих.Направих път момичето да влезе,а след това и аз пристъпих напред,затворих вратата и заключих,за да не нахлуе някой както става много често...
-Е...това е скромния ми апартамент!Настанявай се!Искаш ли нещо?-попитах аз и останах прав,за да видя дали иска нещо и да и' донеса...
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Стаята на Сет Молиер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сет Молиер   Стаята на Сет Молиер EmptyПон Авг 23, 2010 3:36 am

Влязохме в замъка Инферно, вътре вампирите ме погледнаха странно, а Сет пристъпи пред мен и ми кимна да го последвам. Тук имаше доста вампири, когато стигнахме до апартамента на Сет, той отключи и ме покани, след което заключи вратата. Усмихнах се и се спрях пред Сет, който ме попита дали искам нещо:
-Не мерси...и... на това викаш скромно? Тук е страхотно. - усмихнах му се и той ми направи знак с ръка да седна на дивана, послушах го и се настаних на белия диван, а Сет седна до мен...
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Стаята на Сет Молиер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сет Молиер   Стаята на Сет Молиер EmptyПон Авг 23, 2010 3:46 am

Тя не искаше нищо затова седнах до нея на дивана.Тя каза,че апартамента ми е хубав,а се усмихнах и казах:
-Е...не е кой знае какво ,не е много голям,но ми харесва,само ми се иска да има гостна,защото има само една спалня,която е моята!-засмях се аз и отидох до хладилника.Взех си бира и се върнах при момичето...
Погледнха през прозореца и се оказах прав,навън започна да вали,да гърми и присвятка..
-Добре,че дойдохме иначе щяхме да сме мокри,като мишки!-засмях се отново
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Стаята на Сет Молиер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сет Молиер   Стаята на Сет Молиер EmptyПон Авг 23, 2010 3:55 am

-Оо със сигурност. - двамата се засмяхме. Навън имаше огромна буря, светкавици, гръмотевици, всичко както си ме е реда. Потреперих леко, мразех бурите. Макар и да беше започнало да се свечерява, от светкавиците изглеждаше все едно е ден:
-Мразя бурите. - Сет ме погледна и отпи от бирата си:
-Ъм...толкова са ... зловещи. Побиват ме тръпки. - усмихнах се плахо и се облегнах назад.
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Стаята на Сет Молиер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сет Молиер   Стаята на Сет Молиер EmptyПон Авг 23, 2010 4:05 am

-Мразя бурите-погледнах въпросително Ариа и отпих от бирата си...
-Ъм...толкова са ... зловещи. Побиват ме тръпки-продължи момичето,аз отново отпих от бирата и казах:
-Харесвам бурите,незнам красиви са по някакъв свой си начин-засмях се леко и отидох до прозореца,от там пробялсваха светкавици и след секунди отекваше звук на гръм,днес беше много силно.Върнах се на дивана и погледнах вампирката до мен..
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Стаята на Сет Молиер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сет Молиер   Стаята на Сет Молиер EmptyПон Авг 23, 2010 4:17 am

-Харесвам бурите, не знам красиви са по някакъв сой си начин. - засмя се Сет и отиде до прозореца, от там святкаше и гърмеше, сле малко се върна при мен и ме погледна. Усмихнах му се и огледах хола, всичко беше толкова подредено и красиво:
-Може би си прав, наистина има някаква красота в тях, но само ако ги гледаш през прозорец. - потреперих и се усмихнах леко.
Върнете се в началото Go down
Сет Молиер

Сет Молиер


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 18.08.2010

Character sheet
Име: Сет Молиер
Раса: Вампир
Дарби: Създаване на илюзии

Стаята на Сет Молиер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сет Молиер   Стаята на Сет Молиер EmptyПон Авг 23, 2010 7:10 am

-Дори и да си навън е много хубаво!Обичам да стоя под дъжда,искам да кажа обичах...сега незнам дали обичам...Когато бях във Франция,валеше често и аз стоях под дъжда или бяхаг под него,беше много забавно...доколкото си спомням...беше толкова отдавна-разказах аз и отпих от бирата,реших да не започвам отново с носталгичните спомени,затова смених темата:
-Какво беше вашето детство?
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Стаята на Сет Молиер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сет Молиер   Стаята на Сет Молиер EmptyПон Авг 23, 2010 11:53 am

Настроението му се смени, явно спомените за предишния му живот са болезнени за него.
-Какво беше вашето детство? - попита Сет и отпи от бирата си. Помълчах за момент, също като него, и аз не обичах да си спомням, макар да беше сравнително скоро. Въздъхнах и отговорих:
-Ами, беше прекрасно, двете с Хана за жалост не се разбирахме, както сега. Всичко беше... не знам... перфектно. Имахме прислужници и разни такива, когато двете със сестра ми бяхме на един акъл, което се случваше рядко, правехме номера на прислужниците...малки и безобидни естествено. - прехапах устни и се опитах да прикрия тъгата в очите си. Вдигнах поглед и се усмихнах на Сет. Поех си дълбоко въздух и попитах:
-Е какво предлагаш на гостите си, за забавление когато има буря? - засмях се и се огледах наоколо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Сет Молиер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сет Молиер   Стаята на Сет Молиер Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Сет Молиер
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Мери
» Стаята на Кристофър Хейс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kingdom :: Света на Вампирите :: Замъка Инферно :: Спалните-
Идете на: