Vampire Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Kingdom

Разкрийте тайните на вампирското общество.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Записване за клан Шевернеско
Нощен клуб "L.A." EmptyНед Дек 12, 2010 1:23 pm by Ема Картър

»  Опишете настроението си с емотиконка
Нощен клуб "L.A." EmptyПон Ное 22, 2010 10:54 am by Хана Хестън

» Изглед към замъка
Нощен клуб "L.A." EmptyПон Ное 22, 2010 10:53 am by Хана Хестън

» Шамар, целувка, секс или бира?
Нощен клуб "L.A." EmptyЧет Ное 04, 2010 11:17 am by Сара

»  Опиши предният с емотиконка
Нощен клуб "L.A." EmptyЧет Ное 04, 2010 11:14 am by Сара

» Спам тема
Нощен клуб "L.A." EmptyЧет Ное 04, 2010 11:13 am by Сара

» Избери си
Нощен клуб "L.A." EmptyЧет Ное 04, 2010 11:11 am by Сара

» Търся си...
Нощен клуб "L.A." EmptyПет Окт 29, 2010 3:26 pm by Ана Блейк

» Какво животно е предния?
Нощен клуб "L.A." EmptyСря Сеп 29, 2010 1:13 pm by Гаридон Стормкрийд

Top posters
Хана Хестън
Нощен клуб "L.A." I_vote_lcapНощен клуб "L.A." I_voting_barНощен клуб "L.A." I_vote_rcap 
Гаридон Стормкрийд
Нощен клуб "L.A." I_vote_lcapНощен клуб "L.A." I_voting_barНощен клуб "L.A." I_vote_rcap 
Моника Лорънс
Нощен клуб "L.A." I_vote_lcapНощен клуб "L.A." I_voting_barНощен клуб "L.A." I_vote_rcap 
Александър МакГрей
Нощен клуб "L.A." I_vote_lcapНощен клуб "L.A." I_voting_barНощен клуб "L.A." I_vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Нощен клуб "L.A." I_vote_lcapНощен клуб "L.A." I_voting_barНощен клуб "L.A." I_vote_rcap 
Ив Танър
Нощен клуб "L.A." I_vote_lcapНощен клуб "L.A." I_voting_barНощен клуб "L.A." I_vote_rcap 
Сара
Нощен клуб "L.A." I_vote_lcapНощен клуб "L.A." I_voting_barНощен клуб "L.A." I_vote_rcap 
Сет Молиер
Нощен клуб "L.A." I_vote_lcapНощен клуб "L.A." I_voting_barНощен клуб "L.A." I_vote_rcap 
Кристофър Хейс
Нощен клуб "L.A." I_vote_lcapНощен клуб "L.A." I_voting_barНощен клуб "L.A." I_vote_rcap 
Адрия Скай
Нощен клуб "L.A." I_vote_lcapНощен клуб "L.A." I_voting_barНощен клуб "L.A." I_vote_rcap 
.: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Топ класация МегаРейтинг

 

 Нощен клуб "L.A."

Go down 
+2
Хана Хестън
Моника Лорънс
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Моника Лорънс

Моника Лорънс


Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Character sheet
Име: Моника Лорънс
Раса: Вампир
Дарби: Хидрокинеза

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyНед Авг 15, 2010 5:01 pm

Нощен клуб "L.A." Ddndud10
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyСъб Авг 28, 2010 2:44 pm

Хана бе наближила нощния клуб, когато започна силна буря. Небето бе разтресено от силни светкавици, а Хестън бягаше под дъжда. Тя много обича бурите, но тази вечер наможеше да си да се намокри повече от сегашното си положение. Хана влезе в заведението и видя, че то е пълно. Постоя известно време до вратата и едно сепаре в дъното на салона се освободи. Хестън се настани на освободилото се място. Не след дълго сервитьорът пристигна.
-Какво ще желаете?
-Една маргарита, моля. - Казах аз и му се усмихнах.
-ОК. Маргаритата пристига след малко. -Каза сървитьорът.
Пет минутки по-късно маргаритата ми пристигна. Облегнах се назад и гледах как хората и вампирите се забавляват заедно, като от време на време отпиивах от питието ми.
Върнете се в началото Go down
Гаридон Стормкрийд

Гаридон Стормкрийд


Брой мнения : 115
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Character sheet
Име: Гаридон Стормкрийд
Раса: Човек
Дарби: Контрол над елементите

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyСъб Сеп 04, 2010 6:02 am

Бях навън на площада. Огледах се и видях новия нощен клуб, за който бях чул.
Помислих си че може да ме доведе до някъде в моео търсене и се настаних в едно затъмнено сепаре.
Махнах от мен коженото яке и широкополата шапка, оставайки само по прилепнала черна тениска, кожени гривни и катранено черни дънки.
Въпреки че изглеждах така, че не съм въоръжен аз все пак имах скрити оръжия.
-Какво ще желаете ? - каза нежен и същевременно изкушаващ глас зад мен.
- Едно двойно голямо Уиски Джак Даниелс. - отвърнах аз докато се обръщах.
Когато се обърнах видях младо момиче на около 20 с бяла къса риза и ученическа пола, а върху гърдите и висеше пентаграм.
-Друго ще има ли ? - попита тя.
-Нека питието на Момичето от отсрещното сепаре да бъде от мен и се настаних спокойно на големия диван.
Без да знам посочих Хана Хестън. За добро или за лошо, щеше да се разбере...
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyСъб Сеп 04, 2010 10:00 am

Докато си сдях, изведнъж вниманието ми бе привлечено от мъжът, който се настани на съседното сепаре. Той беше облечен в черно и сигурно това бе причината да привлече вниманието ми. Няколко минути по-късно са появи една от сервитьорките.
-Това питие е от господинът на отсрещното сепаре. - Каза тя и се усмихна.
-Благодаря. -Отвърнах Аз.
След като момичето си замина, реших да отида да се запозная с момчето от съседното сепаре.
Върнете се в началото Go down
Гаридон Стормкрийд

Гаридон Стормкрийд


Брой мнения : 115
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Character sheet
Име: Гаридон Стормкрийд
Раса: Човек
Дарби: Контрол над елементите

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyСъб Сеп 04, 2010 10:29 am

Грациозна като котка момичето от съседното сепаре стана и се запъти към мен с питие в ръка. По мускулите ми, белезите ми започнаха да пулсират.
В момента в който я погледнах усетих леко палавия и полед, жаден за приключения.
"Е какво пък?" -казах си аз. "Поне ще бъде интересно"
Останах седнал на дивана в очакване на Хана....
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyСъб Сеп 04, 2010 10:39 am

Докато въвях към отсрещното сепаре, сърцето ми неусетно започна да тупти по-учестено. Имах чувството, че ще припадна. Най накрая стигнах до сепарето и най-нахално се настаних до непознатия на дивана.
-Здравей! Благодаря за питието. Аз съм Хана, а ти ? - Казах аз и се изчервих.
Върнете се в началото Go down
Гаридон Стормкрийд

Гаридон Стормкрийд


Брой мнения : 115
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Character sheet
Име: Гаридон Стормкрийд
Раса: Човек
Дарби: Контрол над елементите

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyСъб Сеп 04, 2010 10:57 am

-Казвам се Гаридон, но приятелите ме наричат Гари или Сторм. - казах аз. - Приятно ми е да се запознаем Хана :)
Не знам какво ми стана, но изведнъж по челото ми избиха студени капки пот...
Даа... тя не беше нормален човек, но наистина около нея се чувствах страхотно :)
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyСъб Сеп 04, 2010 11:08 am

Момчето се казваше Гаридон. Не след дълго, забелязах, че той започна да се чувства конфузно. Разбрах, че той не е вампир, а човек, защото от челото му започнаха да се появяват капки студена пот.
-Е, Гари откъде си? - Попитах аз за да избегна мълчаливата ситуация в която бяхме попаднали.
Върнете се в началото Go down
Гаридон Стормкрийд

Гаридон Стормкрийд


Брой мнения : 115
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Character sheet
Име: Гаридон Стормкрийд
Раса: Човек
Дарби: Контрол над елементите

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyСъб Сеп 04, 2010 11:42 am

Изведнъж и притеснение и всичко изчезна...
- Нямам вече дом... - казах аз тихо - Имам само убежище, ако мога така да го нарека.
Усетих у мен силата на Елементите в себе си и през целия клуб профуча бурен вятър.
Хората се разпищяха и развикаха, и бягаха към изходите, докао не останахме само двамата, а аз се усмихвах леко и дяволито.
Изражението на Хана беше направо потресено.
Най-накрая разбра, че може да съм човек но мога да бъда доста опасен. Тогава изражението и стана още по любопитно и още по-нетърпеливо от преди
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyСъб Сеп 04, 2010 4:28 pm

" Нямам вече дом... - казах аз тихо - Имам само убежище, ако мога така да го нарека. "
След тези думи, извъднъж от нищото се появи много буен вятър и всички в заведението побягнаха към изходите. Леко си стреснах и се сгуших в Гари. През цялото това време го гледах, а той непромени дори и израженито си.
-Какво стана? -Попитах аз, след като всичко свършии погледнах любопитно към Сторм.
Върнете се в началото Go down
Гаридон Стормкрийд

Гаридон Стормкрийд


Брой мнения : 115
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Character sheet
Име: Гаридон Стормкрийд
Раса: Човек
Дарби: Контрол над елементите

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyНед Сеп 05, 2010 1:46 am

-Разкарах хората които ми пречеха...- казах аз. - Ненавиждам когато има хубаво момиче до мен да не сме на саме. Просто е Глупаво в някой по хубав момент да се появи някой тъп грубиянин, който да развали момента.
В погледа и видях незададения въпрос "Какво всъщност си ти ?" и реших да и отговоря.
- Аз съм Елементалист или както са ги наричали хората преди време... шаман.
Очите и някак си ме изгледаха странно.
- Не се безпокой нямам намерение да те нараня. Просто трябва да съм на ниво за една привлекателна вампирка като теб
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyНед Сеп 05, 2010 2:53 pm

" Не се безпокой нямам намерение да те нараня. Просто трябва да съм на ниво за една привлекателна вампирка като теб "
След тези думи, в главата ми се появиха множество въпроси. : Кой е той и откъде е разбрал, че съм вампир? Дали не е ловец на вампири, и само да се преструва на шаман? Това бяха малко от въпросите ми, но нищо неказах освен:
-Защо мислиш, че съм вампир? -Това бе първото нещо което казах. Личеше си, че съм много притеснена, защото стоях близо до потенциален ловец на вампири.
Върнете се в началото Go down
Гаридон Стормкрийд

Гаридон Стормкрийд


Брой мнения : 115
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Character sheet
Име: Гаридон Стормкрийд
Раса: Човек
Дарби: Контрол над елементите

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyПон Сеп 06, 2010 8:15 am

-Някога и аз бях като теб- промълвих аз- И аз бях вампир. Ако не ми вярваш ето
Тогава аз съблякох тениската си и се наведох към нея разкривайки 4 малки кръгли белега при врата ми.
В очите и се появи недоверие и ме докосна за да провери дали са истински. След това сложи ръка на гърдите ми и усети тупкането на сърцето ми, оставайки поразена.
- След като човек се излекува, той запазва силите си, които е имал като вампир.
Последва кратко мълчание, след което продължих:
- Има начин отново да си нормална Хана. Съжалявам ако съм те изплашил. Не го исках...-казах аз с мъка в гласа.
-Наистина не го исках.- повторих пак
След което си облякох тениската и посегнах да взема якето и шапката си, но в момента в който посегнах я видях пред мен разплакана.
В момент на слабост, но и на решителност аз я прегърнах и я целунах по челото.
Опитах се да я успокоя, след което седнах на дивана отново и я оставих да лежи във скута ми.
Знаех, че това е твърде много за нея в момента, затова не отроних и думичка и я оставих да се успокои сама...
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyПон Сеп 06, 2010 8:32 am

Не ... несъм изплашена, просто аз съм чистокръвна и мисля, че няма начин да бъда човек като теб.
Гари се наведе над мен за да ме успокои, но в този момент, аз си надигнах главата и устните ни се докоснаха за един кратък момент.
Върнете се в началото Go down
Гаридон Стормкрийд

Гаридон Стормкрийд


Брой мнения : 115
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Character sheet
Име: Гаридон Стормкрийд
Раса: Човек
Дарби: Контрол над елементите

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyПон Сеп 06, 2010 8:41 am

В Момента в който устните ни се докоснаха, се едно прехвръкна електичество.
Погледнах я учудено и не можех да го повярвам.
След не дълго разсъждение я целунах, този път с много повече страст и може би любов...
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyПон Сеп 06, 2010 1:34 pm

След като устните ни се докаснаха, аз започнах да се извинявам, че съм го целунала, а той ме накара да замълча, като този път ме целуна страстно. Почувствах, че отново може би, ще мога да се влюбя.
-Тази целувка ми хареса. -Казах Аз и после го целунах отново. Искаш ли да се поразходим? Навън времето е приятно и спря да вали.
*Иска ми се да прекарам повече време с него и да го опозная, а този клуб не е най-подходящото място за това.*




П.П. Пиши където искаш
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyВто Сеп 07, 2010 2:42 pm

С Ив взехме колата ми и се отправихме към Нощния клуб, влязохме вътре с лекота, дарбата ми помагаше при този вид общувания. Вкарах Ив без проблем. Отидохме до бара и аз се усмихнах на бармана:
-Един Кентъки Бърбън и... една кола. Не се опитвай да се противопоставяш! - преди да възрази казах на Ив и тя седна безпомощно:
-По-късно може би ще пиеш нещо по-силно, окей? - усмихнах се и поех бърбъна от бармана, подавайки колата на Ив. Отпих от питието си и се обърнах с лице към заведението..
Върнете се в началото Go down
Ив Танър

Ив Танър


Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 03.09.2010

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyВто Сеп 07, 2010 3:19 pm

Зачудих се защо Ария е толкова гадна с мен.
Не можа ли да ми поръча като нейното питие или нещо друго.
Сетих се ,че може да чете мисли за това се опитах да мисля за друго.
Огледах заведението за да видя дали няма някой хубавец.
-Ъ мерси за колата.-в гласа ми много добре се отличаваше сърказма.
Отпих от безалкохолното и продължих да се оглеждам ...
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyВто Сеп 07, 2010 3:23 pm

Обърнах се към бармана и го фокусирах, затворих очи и се концентрирах. Тази част от дарбата ми беше по-трудна а силната музика не помагаше. *Ще почерпиш момичето до мен едно двойно уиски* той ме погледна и аз му се усмихнах чаровно:
-Русокоске, заведението черпи. - бармана наля уискито и намигна на Ив:
-Да се надяваме че ще ти понесе. - намигнах й аз и се засмях невинно.
Върнете се в началото Go down
Ив Танър

Ив Танър


Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 03.09.2010

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyВто Сеп 07, 2010 3:30 pm

Усмихнах се на бармана, но след като видях погледа на Ария и казах тихичко.
-Мерси.-отпих от уискито и се засмях.-Това е много по-добре.
Ария само се засмя.
-Тук е много яко.Ходиш ли често по барове?-отново се засмях.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyВто Сеп 07, 2010 3:36 pm

-Няма защо. Виждаш ли не съм толкова лоша, все пак. - засмях се и Ив попита:
-Ходиш ли често по барове? - отпих глътка и отговорих:
-Понякога, когато съм в настроение. - усмихнах се. След като се замислих осъзнах че това не е много често, отпих още една глътка и погледнах Ив:
-Разкажи ми защо реши да направиш онова. И все пак, ако не ти се говори няма проблем. - усмихнах се мило на Ив и огледах заведението.
Върнете се в началото Go down
Кристофър Хейс

Кристофър Хейс


Брой мнения : 29
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Age : 30

Character sheet
Име: Кристофър Хейс
Раса: Вампир
Дарби: Пирокинеза

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyВто Сеп 07, 2010 4:21 pm

Реших, че ще ее по-пряко ако мина през площада за да се прибера, когато видях, че са отворили нов клуб. Реших да вляза и да се позабавлявам. Влязох и пред мен на бара стояха две красавици. Приближих се към тях и ги поздравих учтиво.
-Здравейте! Аз съм Крис. Да ви почерпя с по едно питие? -Предложих им и дадох своята поръчка. - За мен уиски с лед.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyВто Сеп 07, 2010 4:32 pm

Стоях с гръб към бармана, докато той и Ив си говореха, когато във клуба влезе някакъв мъж. Той ни погледна и дойде при нас. Представи се,казваше се Крис, и предложи да ни почерпи. Усмихнах му се:
-Ариа, приятно ми е, а това до мен е Ив. - подадох ръка напред и се сдрависахме:
-Не мерси аз все още имам. - засмях се и погледнах към чашата си:
-Наздраве! - подсмихнах се и повдигнах леко едната си вежда.
Върнете се в началото Go down
Кристофър Хейс

Кристофър Хейс


Брой мнения : 29
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Age : 30

Character sheet
Име: Кристофър Хейс
Раса: Вампир
Дарби: Пирокинеза

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyВто Сеп 07, 2010 4:39 pm

Едното от момичетата се казваше Ариа, а другото Ив. Двете много си приличаха.
-Наздраве! -Каза Ариа. След това ги попитах:
-Да не би да сте сестри? - И зачаках отговорът им.
Върнете се в началото Go down
Ив Танър

Ив Танър


Брой мнения : 62
Reputation : 0
Join date : 03.09.2010

Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." EmptyВто Сеп 07, 2010 4:47 pm

Засмях се.
-Първо да ти кажа,здрасти.-казах на момчето след това отговорих.
-За жалост не сме сестри.
''Хайде да ме превърнеш и ще бъдем като сестри.''-помислих си този път с надеждата да го прочете.
-Като се замисля винаги съм искала сестра като нея.-казах на Крис и допълних.-Тя е страхотна.-отпих от питието и се обърнах пак към бармана.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нощен клуб "L.A." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нощен клуб "L.A."
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Караоке клуб "Musical dreams"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kingdom :: Света на Хората :: Градчето Айрис :: Централният площад-
Идете на: