Vampire Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Kingdom

Разкрийте тайните на вампирското общество.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Записване за клан Шевернеско
Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyНед Дек 12, 2010 1:23 pm by Ема Картър

»  Опишете настроението си с емотиконка
Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyПон Ное 22, 2010 10:54 am by Хана Хестън

» Изглед към замъка
Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyПон Ное 22, 2010 10:53 am by Хана Хестън

» Шамар, целувка, секс или бира?
Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyЧет Ное 04, 2010 11:17 am by Сара

»  Опиши предният с емотиконка
Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyЧет Ное 04, 2010 11:14 am by Сара

» Спам тема
Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyЧет Ное 04, 2010 11:13 am by Сара

» Избери си
Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyЧет Ное 04, 2010 11:11 am by Сара

» Търся си...
Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyПет Окт 29, 2010 3:26 pm by Ана Блейк

» Какво животно е предния?
Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyСря Сеп 29, 2010 1:13 pm by Гаридон Стормкрийд

Top posters
Хана Хестън
Стриптийз бар "Касиопеа" I_vote_lcapСтриптийз бар "Касиопеа" I_voting_barСтриптийз бар "Касиопеа" I_vote_rcap 
Гаридон Стормкрийд
Стриптийз бар "Касиопеа" I_vote_lcapСтриптийз бар "Касиопеа" I_voting_barСтриптийз бар "Касиопеа" I_vote_rcap 
Моника Лорънс
Стриптийз бар "Касиопеа" I_vote_lcapСтриптийз бар "Касиопеа" I_voting_barСтриптийз бар "Касиопеа" I_vote_rcap 
Александър МакГрей
Стриптийз бар "Касиопеа" I_vote_lcapСтриптийз бар "Касиопеа" I_voting_barСтриптийз бар "Касиопеа" I_vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Стриптийз бар "Касиопеа" I_vote_lcapСтриптийз бар "Касиопеа" I_voting_barСтриптийз бар "Касиопеа" I_vote_rcap 
Ив Танър
Стриптийз бар "Касиопеа" I_vote_lcapСтриптийз бар "Касиопеа" I_voting_barСтриптийз бар "Касиопеа" I_vote_rcap 
Сара
Стриптийз бар "Касиопеа" I_vote_lcapСтриптийз бар "Касиопеа" I_voting_barСтриптийз бар "Касиопеа" I_vote_rcap 
Сет Молиер
Стриптийз бар "Касиопеа" I_vote_lcapСтриптийз бар "Касиопеа" I_voting_barСтриптийз бар "Касиопеа" I_vote_rcap 
Кристофър Хейс
Стриптийз бар "Касиопеа" I_vote_lcapСтриптийз бар "Касиопеа" I_voting_barСтриптийз бар "Касиопеа" I_vote_rcap 
Адрия Скай
Стриптийз бар "Касиопеа" I_vote_lcapСтриптийз бар "Касиопеа" I_voting_barСтриптийз бар "Касиопеа" I_vote_rcap 
.: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Топ класация МегаРейтинг

 

 Стриптийз бар "Касиопеа"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Александър МакГрей
Admin
Александър МакГрей


Брой мнения : 92
Reputation : 5
Join date : 26.07.2010
Age : 30

Character sheet
Име: Александър МакГрей
Раса: Вампир
Дарби: Пирокинеза

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyВто Авг 17, 2010 11:31 am

Стриптийз бар "Касиопеа" Zala110

Вторник, сряда и събота- Женско парти
Понеделник, петък и неделя - Нощ на мъжете


Последната промяна е направена от Александър МакГрей на Вто Авг 17, 2010 2:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://vampirekingdom.bulgarianforum.net
Моника Лорънс

Моника Лорънс


Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Character sheet
Име: Моника Лорънс
Раса: Вампир
Дарби: Хидрокинеза

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyВто Авг 17, 2010 12:20 pm

Бях попитала Адрия дали иска да отидем в стриптийз клуб.Отговора й ме развесели.Тръгнахме, но докато пресичахме гората малко обърках посоката, но най-накрая стигнахме.Влзясох и се огледах.
*Да*
Помислих си, поех дълбоко дъх все едно бях изкачила еверест и се радвах на постижението си.Днес беше женско парти.Явно бяхме уцелили вечерта.Седнахме на едно сепаре и аз си поръчах Маргарита.
Върнете се в началото Go down
Адрия Скай

Адрия Скай


Брой мнения : 22
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Character sheet
Име: Адрия Скай
Раса: Вампир
Дарби: Щит

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyВто Авг 17, 2010 12:28 pm

Влязохме в бара, огледах се днес беше женско парти и това беше от една страна добре, но от друга не чак толкова. Беше добре защото около нас имаше, голи и полу голи мъже, а лошото беше, че всичките бяха стриптизиори, а аз никога не спях с такива. Имах си свои правила и колкото и секси да бяха тези мъже нито един от тях нямаше да си намери място под завивките ми. Поръчах си "Синя магия" и се отпуснах на диванчето. Това, че нямаше да купувам не ми пречеше да гледам.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Моника Лорънс

Моника Лорънс


Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Character sheet
Име: Моника Лорънс
Раса: Вампир
Дарби: Хидрокинеза

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyВто Авг 17, 2010 12:44 pm

Облегнах се удобно на сепарето и се огледах.Усмихнах се.Сервитьора донесе моята маргарита и синята магия на Адрия.Отпих от чашката и се загледах в едно момче.Това, че бях женена не ми пречеше да се радвам на другите мъже в един такъв бар.Беше нещо като закъсняло моминско парти.
-Е...Харесва ли ти тук?-Засмях се.

Върнете се в началото Go down
Адрия Скай

Адрия Скай


Брой мнения : 22
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Character sheet
Име: Адрия Скай
Раса: Вампир
Дарби: Щит

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyВто Авг 17, 2010 12:55 pm

Засмях се с нея - Ще го кажа така - казах сериозно - ти току - що даде на наркозависим пакетче кока - и избухнах в смях. Май това определение най - добре ми пасваше. За мен мъжете бяха точно това, моята дрога, бях зависима. Отпих от коктейла си и се огледах, тук определено имаше доста сладури. - А на теб харесва ли ти? - попитах, едва ли имаше жена било то и омъжена на която да не й хареса тази глетка.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Моника Лорънс

Моника Лорънс


Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Character sheet
Име: Моника Лорънс
Раса: Вампир
Дарби: Хидрокинеза

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyСря Авг 18, 2010 4:56 am

''Ще го кажа така, ти туко що даде на наркозависим пакетче кока ''
Избухнахме в смях.Явно наистина харесваше мъжете.отпих от Маргаритата си.
''А на теб харесва ли ти? ''
-Разбира се-Казах през смях.
-Това, че съм омъжена не значи че...Не умея да се забавлявам.
Върнете се в началото Go down
Адрия Скай

Адрия Скай


Брой мнения : 22
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Character sheet
Име: Адрия Скай
Раса: Вампир
Дарби: Щит

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyСря Авг 18, 2010 5:14 am

Усмихнах се широко и отпих от коктейла, огледах се още веднъж. Двама доста симпатични стриптизьора се запътиха към нас. Усмихнах се похотливо, когато единия дойде при мен си помислих " Горкия " - определено беше попаднал на грешния човек, ако не беше стриптизьор можеше и да има удоволствието да прекара ноща в моето легло, но този тук нямаше късмет. Облегнах се назад и намигнах на Моника.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Моника Лорънс

Моника Лорънс


Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Character sheet
Име: Моника Лорънс
Раса: Вампир
Дарби: Хидрокинеза

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyСря Авг 18, 2010 5:19 am

Отпих отново от Маргаритата си.Обичах тази напитка.Е предпочитах кола, но защо като бяхме отишли в стриптийз клуб.Две момчета-стриптизьори дойдоха при нас.Момичето пред мен ми намигна, а аз се засмях.
-Е момчета-Казах и се облегнах на масата.Те ме погледнаха.
-Ще потанцувате ли за това момиче-И посочих Адрия.Те кимнаха, а аз се облегнах на сепарето.
Върнете се в началото Go down
Адрия Скай

Адрия Скай


Брой мнения : 22
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Character sheet
Име: Адрия Скай
Раса: Вампир
Дарби: Щит

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyСря Авг 18, 2010 5:29 am

Облегнах се назад и се наслаждавах на гледката. Отпивах от синята магия от време на време, а похотливата усмивка не слезе от лицето ми. Погледнах отново Мон и се замислих, дали щях да имам нейния късмет? Тя изглеждаше щастлива и влюбена, знаеше как да се забавлява, но въпреки това оставаше вярна. Щях ли аз някога да бъда такава? Незнаех и да си призная честно това малко ме разтройваше.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Моника Лорънс

Моника Лорънс


Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Character sheet
Име: Моника Лорънс
Раса: Вампир
Дарби: Хидрокинеза

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyСря Авг 18, 2010 8:27 am

Адрия се радваше на гледката, а аз се радвах на нея.Отпих още една голяма глътка от Маргаритата си и тя...свърши.Поръчах си още нещо, този път реших да бъде узу.
-Извини ме, но ще отида до тоалетната-Казах тихо и станах.Оправих роклята си и се запътих натам.Щом се върнах момчетата се бяха разгорещили много, аз седнах засмяна.
-Ей...да ви оставя ли насаме..
Върнете се в началото Go down
Адрия Скай

Адрия Скай


Брой мнения : 22
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Character sheet
Име: Адрия Скай
Раса: Вампир
Дарби: Щит

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyСря Авг 18, 2010 8:32 am

Засмях се и махнах с ръка, момчетата веднага се отделечиха. - Не са мой тип - усмихнах се чаровно - имам си принципи - казах и отпих от коктейла който свърши. - Никога не спя със стриптизьори - свих рамене. Може би Монс щеше да има възможност да ме опознае, може би дори можехме да бъдем приятелки кой знае.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Моника Лорънс

Моника Лорънс


Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Character sheet
Име: Моника Лорънс
Раса: Вампир
Дарби: Хидрокинеза

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyСря Авг 18, 2010 8:35 am

''Не са мой тип. Имам си принципи.Никога не спя със стриптизьори. ''
Усмихнах се.
-Добре казано.-Узуто ми доиде.Отпих.
*Мдааа...точно от това имах нужда*
Казах си с блажена усмивка.
-И от кога..се държиш така с мъжете-Полюбопитствах.Може би не бе добра идея да я питам за това.Замълчах си и погледнах чашата си.
Върнете се в началото Go down
Адрия Скай

Адрия Скай


Брой мнения : 22
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Character sheet
Име: Адрия Скай
Раса: Вампир
Дарби: Щит

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyСря Авг 18, 2010 8:43 am

Поръчах си още един коктейл. Усмихнах се и се замислих - Ами май през целия си живот - засмях се, изведнъж изпитах желание да й разкажа, за първи път ми се случваше, но винаги се оставям на инстинктите си затова и този път направих така - Всъщност, през цялото си " детството" се стараех да бъда добра и благоразумна, да бъда примерна и родителите ми да се гордеят с мен, да бъда перфектната дъщеря. Но когато станах тинейджър ми стана ясно, че това е загубена и безсмислена кауза и започнах да живея по свой правила. - Усмихнах се и свих рамене, сервитьора ми донесе още една синя магия и аз я изпих на екс и си поръчах нова.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Моника Лорънс

Моника Лорънс


Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Character sheet
Име: Моника Лорънс
Раса: Вампир
Дарби: Хидрокинеза

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyЧет Авг 19, 2010 6:41 am

''Ами май през целия си живот .Всъщност, през цялото си " детството" се стараех да бъда добра и благоразумна, да бъда примерна и родителите ми да се гордеят с мен, да бъда перфектната дъщеря. Но когато станах тинейджър ми стана ясно, че това е загубена и безсмислена кауза и започнах да живея по свой правила. ''
Усмихнах се.Е явно и тя имаше своята трогателна история.
-Разбирам те-Казах и отпих от узуто си.
Върнете се в началото Go down
Адрия Скай

Адрия Скай


Брой мнения : 22
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Character sheet
Име: Адрия Скай
Раса: Вампир
Дарби: Щит

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyЧет Авг 19, 2010 10:11 am

Ами ти ? Каква е твоята история - попитах Мон, отпих от коктейла и се облегнах назад. - Каза че си омъжена, какъв е той? - попитах любопитно. Преди малко тя беше казала, че е била като мен, беше ми интересно да разбера как се е променила и по - скоро защо.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Моника Лорънс

Моника Лорънс


Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Character sheet
Име: Моника Лорънс
Раса: Вампир
Дарби: Хидрокинеза

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyСъб Авг 21, 2010 7:45 am

''Ами ти ? Каква е твоята история. Каза че си омъжена, какъв е той? .''
Засмях се.
-Моята история не е толкова интересна-Казах и отпих от чашката си в които плуваха полу разтопени ледчета.
-Отраснала съм с хора, без да зная каква съм.Живеех си хубаво.Бях възпитано малко момиченце, обикновенно като всички други-Казах с замечтан поглед.
-До десетия ми рожден ден когато един чистокръвен ме намери и обучи.Оказа се, че съм си чистокръвна по рождение-Засмях се.
-А относно мъжа ми..-Въздъхнах- Незнам какво да ти кажа.Хубав е..малко властен.-Захилих се.
Върнете се в началото Go down
Адрия Скай

Адрия Скай


Брой мнения : 22
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Character sheet
Име: Адрия Скай
Раса: Вампир
Дарби: Щит

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyСъб Авг 21, 2010 8:22 am

Усмихнах се и отпих още една глътка от коктейла си. Огледах се, наслаждавайки се на хубавата глетка. - Съжаляваш ли за нещо? - попитах изведнъж. - Смисъл съжаляваш ли, че не си човек? Или за отношенията с някого? - попитах всъщност не знаех нищо за отношенията й със семейството й. Това май бяха въпроси които задавах повече на себе си отколкото на Мони
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Моника Лорънс

Моника Лорънс


Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Character sheet
Име: Моника Лорънс
Раса: Вампир
Дарби: Хидрокинеза

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyПон Авг 23, 2010 2:28 am

''Съжаляваш ли за нещо? Смисъл съжаляваш ли, че не си човек? Или за отношенията с някого?''
-Не разбира се-Засмях се.
-Вярвам, че всичко което се е случило е трябвало да се случи, и съм доволна от това което съм и това което съм постигнала през целия си живот-Казах и осъзнах, че говоря като..от някаква сапунка.Клиширано.Но всъщност наистиня мислех това.
-Защо попита това?
Върнете се в началото Go down
Адрия Скай

Адрия Скай


Брой мнения : 22
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Character sheet
Име: Адрия Скай
Раса: Вампир
Дарби: Щит

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyПон Авг 23, 2010 2:35 am

Погледнах я и допих коктейла си на екс, поръчах си още един. - Ами ... харесвам това което съм, това което съм преживяла. Но има едно нещо което ме е измъчвало винаги, но никога не съм могла да променя. Едно нещо за което винаги ще съжалявам и това е отношенията ми с родителите ми. - свих рамене и загледах на някъде с тъжно изражение. Това наистина много ме тормозеше, каквато и кучка да бях за мен единственото важно нещо е било да съм достойна и в добри отношения с родителите си, но това така и никога не се получи.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Моника Лорънс

Моника Лорънс


Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Character sheet
Име: Моника Лорънс
Раса: Вампир
Дарби: Хидрокинеза

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyПон Авг 23, 2010 2:53 am

''Ами ... харесвам това което съм, това което съм преживяла. Но има едно нещо което ме е измъчвало винаги, но никога не съм могла да променя. Едно нещо за което винаги ще съжалявам и това е отношенията ми с родителите ми.''
-Поне имаш някакви отношения-Засмях се сконвузно.
-Аз не познавам моите-Отпих от узуто си което вече свърши.-Изоставили са ме когато съм била още новородено-За миг погледнах тъжно, но отново на лицето ми се появи усмивка.
Върнете се в началото Go down
Адрия Скай

Адрия Скай


Брой мнения : 22
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Character sheet
Име: Адрия Скай
Раса: Вампир
Дарби: Щит

Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" EmptyПон Авг 23, 2010 3:01 am

Съжалявам - казах искрено - Понякога ми се ще и аз да не познавах родителите си. Щеше да бъде по - малко болезнено - свих рамене. - Но такъв е живота, не винаги получаваме това което искаме. - усмихнах се и отпих от поредния коктейл.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Sponsored content





Стриптийз бар "Касиопеа" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз бар "Касиопеа"   Стриптийз бар "Касиопеа" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стриптийз бар "Касиопеа"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kingdom :: Света на Хората :: Градчето Айрис :: Централният площад-
Идете на: