Vampire Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Kingdom

Разкрийте тайните на вампирското общество.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Записване за клан Шевернеско
Гората - Page 3 EmptyНед Дек 12, 2010 1:23 pm by Ема Картър

»  Опишете настроението си с емотиконка
Гората - Page 3 EmptyПон Ное 22, 2010 10:54 am by Хана Хестън

» Изглед към замъка
Гората - Page 3 EmptyПон Ное 22, 2010 10:53 am by Хана Хестън

» Шамар, целувка, секс или бира?
Гората - Page 3 EmptyЧет Ное 04, 2010 11:17 am by Сара

»  Опиши предният с емотиконка
Гората - Page 3 EmptyЧет Ное 04, 2010 11:14 am by Сара

» Спам тема
Гората - Page 3 EmptyЧет Ное 04, 2010 11:13 am by Сара

» Избери си
Гората - Page 3 EmptyЧет Ное 04, 2010 11:11 am by Сара

» Търся си...
Гората - Page 3 EmptyПет Окт 29, 2010 3:26 pm by Ана Блейк

» Какво животно е предния?
Гората - Page 3 EmptyСря Сеп 29, 2010 1:13 pm by Гаридон Стормкрийд

Top posters
Хана Хестън
Гората - Page 3 I_vote_lcapГората - Page 3 I_voting_barГората - Page 3 I_vote_rcap 
Гаридон Стормкрийд
Гората - Page 3 I_vote_lcapГората - Page 3 I_voting_barГората - Page 3 I_vote_rcap 
Моника Лорънс
Гората - Page 3 I_vote_lcapГората - Page 3 I_voting_barГората - Page 3 I_vote_rcap 
Александър МакГрей
Гората - Page 3 I_vote_lcapГората - Page 3 I_voting_barГората - Page 3 I_vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Гората - Page 3 I_vote_lcapГората - Page 3 I_voting_barГората - Page 3 I_vote_rcap 
Ив Танър
Гората - Page 3 I_vote_lcapГората - Page 3 I_voting_barГората - Page 3 I_vote_rcap 
Сара
Гората - Page 3 I_vote_lcapГората - Page 3 I_voting_barГората - Page 3 I_vote_rcap 
Сет Молиер
Гората - Page 3 I_vote_lcapГората - Page 3 I_voting_barГората - Page 3 I_vote_rcap 
Кристофър Хейс
Гората - Page 3 I_vote_lcapГората - Page 3 I_voting_barГората - Page 3 I_vote_rcap 
Адрия Скай
Гората - Page 3 I_vote_lcapГората - Page 3 I_voting_barГората - Page 3 I_vote_rcap 
.: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Топ класация МегаРейтинг

 

 Гората

Go down 
+3
Ариа Монгомъри
Адрия Скай
Моника Лорънс
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyЧет Сеп 09, 2010 5:30 pm

-С удоволствие бих те развела из града. Първо искаш ли да отидем и да си вземем нещо за обяд? -Попитах аз, поглеждйки към часовникът ми.
-Забелязвам, че наближава 12 часа. -Въпреки всичко реших да рискувам и да я попитам :
-Ти вампир ли си ?
Върнете се в началото Go down
Сара

Сара


Брой мнения : 53
Reputation : 0
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Character sheet
Име: Лия Рейн
Раса: Вампир
Дарби: Пирокинеза

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyЧет Сеп 09, 2010 5:45 pm

Хана ме попита дали съм вампир..
В главата ми започнаха да се вартят най разлечни въпроси..но най-важният беше дали самата тя е вампир защото ако не е ще бъда принудена да я убия..
Но не казах нищо друго овен:
-Защо ми задаваш този въпрос?
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyЧет Сеп 09, 2010 5:52 pm

-Бих искала да знам. Ако си би ли ми направила компания на по чаша кръв? Аз черпя. Вкъщи имам много.
-Е, идваш ли? -Казах аз като вече се бях изправила и чаках отговор от Лия.
Върнете се в началото Go down
Сара

Сара


Брой мнения : 53
Reputation : 0
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Character sheet
Име: Лия Рейн
Раса: Вампир
Дарби: Пирокинеза

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyЧет Сеп 09, 2010 6:05 pm

Усмихах се широко (нещо което от много време не бях правили)
-Разбира се че бих-отговорих и аз неуспявайки да скрия радоста си от това че е вампир
-Неможеш да си представиш колко съм щастлива че не си човек,аз мразя тези същества повече от всичко..
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyПет Сеп 10, 2010 3:55 am

-Значи си вампир. -Казах аз, като протегнах ръката си напред.
-Защо мразиш хората толкова много? Какво са ти направили? В този момент забелязах, че нещо в изражението `и се промени.
-Не, може и да не ми казваш. Извинявай, че попитах... Добре ли си?!
Върнете се в началото Go down
Сара

Сара


Брой мнения : 53
Reputation : 0
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Character sheet
Име: Лия Рейн
Раса: Вампир
Дарби: Пирокинеза

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyПет Сеп 10, 2010 8:50 am

-Да Хана, добре съм..и ще ти кажа защо толкова мразя хората.Мразя ги защото те са едни лицемерни същества,забавляващи се с чуждото нещастие,мразя ги защото са чудовища,често наричат нас вампирите така,но нима ние сме по-лоши от тях??-Казвах и аз а тя ме глидаше така сякаш казвях нещо ужасно.Това ме навеждаше на мисълта, че Хана сигорно е от онези вампири които обичат хоррата затова продължих да разказвам:
-По изражението ти разбирам,че ти не си като мен ти сигорно си привързана към онези чудовища и те разберам ти все още не си видяла истинските им лица,но повярвай ми скоро ще ги видиш.Някога аз също обичах хората,но те съсипаха целия ми живот...
Върнете се в началото Go down
Гаридон Стормкрийд

Гаридон Стормкрийд


Брой мнения : 115
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Character sheet
Име: Гаридон Стормкрийд
Раса: Човек
Дарби: Контрол над елементите

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyПет Сеп 10, 2010 12:47 pm

Минавайки покрай гората преди замъка "Кървава Луна" усетих присъствието на Хана, но и нечие друго.
Отбих и се затичах в гората с малко по- малка скорост от тази на вампир.
Бягах с всички сили до момента в който не я съзрях с острото ми зрение на една полянка.
Беше с някакво момиче с дълга черна коса, което определено беше раздразнена от нещо.


-Защо мразиш хората толкова много? Какво са ти направили?

Чувайки въпроса просто се заковах на място и изострих връзката си с елементите още...
По едно време затворих очи и се протегнах към съзнанието на Хана. Когато я стигнах в съзнанието си казах :
"Хана... ХАНА ... Моля те обич моя обърни се... Моля те..."
Направих няколко крачки напред, паднах на едно коляно със сведена глава и отпуснати ръце и тогава тя ме видя.
Косата ми се спускаше надолу, а аз вдигнах бавно глава, гледайки я право в очите.
А тя изахка, без да иска.
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyПет Сеп 10, 2010 5:48 pm

Когато се обърнах задсебе си видях Гари. Бях много учудена, че го виждам и изахках от изумление.
-Какво правиш тук ? Нали ти казах, че неискам да те виждам докато неосмисля станалото. Защо дойде? Да не би да ме следиш? Знаех си, че натрябва да се забърквам отново с човек. -Нападнах го веднага с купища от въпроси. Лия стоеше отстрани и наблюдаваше нашите действия.
-Сега тръгваме Лия -Изрекох аз, кото продължих с нападките към Сторм.
*Нищо, че го обичам, той избива моите събратя.*
Върнете се в началото Go down
Гаридон Стормкрийд

Гаридон Стормкрийд


Брой мнения : 115
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Character sheet
Име: Гаридон Стормкрийд
Раса: Човек
Дарби: Контрол над елементите

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyСъб Сеп 11, 2010 5:35 pm

-Чакай... ХАНА ! Слушай, моля те ! Пратили си по петите ти ловци ! - извиках аз - Повярвай ми !
Трябваше да я предупредя... нямаше шанс да я оставя сама затова тръгнах към нея... и и' казах:
-Сигурно ще пратят Данте и Неро... Остави аз да се погрижа за тях... моля те Хана... Искам да ти докажа, че не съм този за който ме смяташ...
Помълчах малко и продължих....
- Опасно е да отиваш в замъка, може да пострадаш...
Но тя просто ме изгледа ледено .....
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyСъб Сеп 11, 2010 5:52 pm

-Къде отивам и с кого отивам си е моя работа. Не се мешай в живота ми. Дойде тук, плени сърцето ми и после разби всичко. Една малка част от мозъка ми иска да ти простя, но немога. Моля те въври си!
-Опасно е да отиваш в замъка, може да пострадаш... - Каза Гари, след което го бутнах и той падна на земята.
-Хайде Лия да вървим. Вече нямаме работа тук...
Върнете се в началото Go down
Сара

Сара


Брой мнения : 53
Reputation : 0
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Character sheet
Име: Лия Рейн
Раса: Вампир
Дарби: Пирокинеза

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyСъб Сеп 11, 2010 6:26 pm

Слушайки спора между Хана и непознатия мъж аз разбрах че той е човек-ловец на вампири.Той твърдеше,че други двама като него са тръгнали по пете на Хана и искат да я убият.Когато го каза спомените за това какво се случи със сестра ми преди години се върнаха,сега аз познавах това момиче от скоро,но тя беше единствената с която се чувсвах добре напоследак и неисках да и се слеучи нещо лошо.Непознатия продължаваше да говори а Хана го блъскаше и неискаше да го послуша.Той звучеше толкова убедително,звучеше така сякаш наистина я обича.Хана го блъсна на земята и ми каза да тръгвам..
-Не!!-отговорих аз-Никаде няма да ходя опасно е!Повярвай ми Хана трябва да го послушаш щом тези хора са решили да те убият няма да се справим с тях без помоща му,а дори и да успеем едва ли всичко ще свърши с тях,ще идват още и още и тогава вече ще ти трябва помощ.Моляте просто чуй какво ти казва!!
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyСъб Сеп 11, 2010 6:35 pm

-Не!!-отговорих -Никаде няма да ходя опасно е!Повярвай ми Хана трябва да го послушаш щом тези хора са решили да те убият няма да се справим с тях без помоща му,а дори и да успеем едва ли всичко ще свърши с тях,ще идват още и още и тогава вече ще ти трябва помощ.Моляте просто чуй какво ти казва!!!
-Добре, слушам те. Казвай, каквото имаш да ми кажеш за да мога да си тръгна. -Казах аз и седнах обратно на земята при Лия и Гари. Тогава, той започна да ни обяснава, като през цялото време несваляше поглед от мен....
Върнете се в началото Go down
Гаридон Стормкрийд

Гаридон Стормкрийд


Брой мнения : 115
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Character sheet
Име: Гаридон Стормкрийд
Раса: Човек
Дарби: Контрол над елементите

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyСъб Сеп 11, 2010 8:51 pm

-Предполагам, че ще пратят Данте и Неро... А за тях се говори, че са полу-демони...- след което запазих за малко мълчание.
-Щом са ги пратили, значи Ватиканската Църква са те сметнали за заплаха. Явно знаят, че си първородна и смятат да те унищожат...- казах аз.
-Преди Години Данте и Неро пометоха цял град с вампири сами... Силите ви, Хана не могат да се мерят с техните, защото те изпитват 30 пъти по-голяма наслада да избиват вампири, отколкото вие да пиете кръв....
-Но силите им си съперничат с моите, а и винаги са се конкурирали с мен и са искали смъртта ми. Сега имат причина да се сбият в смъртоносна хватка с мен.
След което помълчах малко и казах:
-Иии... Хана, търся само 3 вампира, и те избиха семейството ми. Детето ми едва оцеля... Аз едва оцелях...
-Не искам да нараня друг вампир освен онези три, които ми съсипаха живота на 2 пъти...
След което се отпуснах назад и хванах с ръце главата си.
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyНед Сеп 12, 2010 3:27 pm

-Не искам да нараня друг вампир освен онези три, които ми съсипаха живота на 2 пъти... След тези му думи, аз реших, да му повярвам. Легнах до него на земята и го целунах нежно по устните.
-Съжелявам, за нещата, които ти наговорих. Неисках да ги кажа. Настъпи кратко мълчание.
-Е ... сега какво ще правим? Немога да отида в замъка, нито да се прибера вкъщи, защото сигурно знаят къде живея.
-Лия, извинявай, че те забърках в това и ти Гари също. Наистина, много съжелявам. Е, все пак мисля да отидем в домът ми, но ако и този път развалят целия град? По - добре да нерискуваме. Ще отидем в замъка " Кървава луна ". - Казах аз лежейки до Гари, след което го целунах още веднъж.
Върнете се в началото Go down
Сара

Сара


Брой мнения : 53
Reputation : 0
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Character sheet
Име: Лия Рейн
Раса: Вампир
Дарби: Пирокинеза

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyПон Сеп 13, 2010 5:11 am

Гаридон започна да обяснява на Хана за двама ловци,които били много силни и които сигорно ще пратят за нея.
-Преди Години Данте и Неро пометоха цял град с вампири сами... -каза човека,а на мен това ми се струваше много познато.Бях се замислила и испуснах част от разговор,но после чух Хана да казва:
-Лия, извинявай, че те забърках в това и ти Гари също.-след като се доисказа аз започнах.
-Знаеш ли Хана аз съм забъркана в това много отдаван,тези ловци за които говореше той, те унищожиха моя град,оставиха само хората избиха всички вампири само няколко от нас успяха да избягат.Те убиха и сестра ми..от тогава аз живея за деня в който ще мога да им отмастя..така че Хана аз съм забъркана в това много отдавна..
Върнете се в началото Go down
Хана Хестън

Хана Хестън


Брой мнения : 158
Reputation : 12
Join date : 15.08.2010
Age : 29
Местожителство : Плевен

Character sheet
Име: Хана Хестън
Раса: Вампир
Дарби: Астрокинеза

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyПон Сеп 13, 2010 5:41 am

-...Хана аз съм забъркана в това много отдавна...
-Лия, съжелявам, че си изгубила семейството си. И аз изгубих своето преди няколко години. Нападнаха ни ловци на вампири, който убиха съпругът ми. Аз се измъкнах с ужулвания и бях в кома няколко дни. Сега бих искала да ги намеря и да им отмъстя. - Настъпи кратко мълчание.
-Е, какво ще кажете да тръгваме към замъка. Нещо може да ни потрябва, а в стаята си имам всякакви оръжия.
Върнете се в началото Go down
Гаридон Стормкрийд

Гаридон Стормкрийд


Брой мнения : 115
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Character sheet
Име: Гаридон Стормкрийд
Раса: Човек
Дарби: Контрол над елементите

Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 EmptyПон Сеп 13, 2010 6:44 am

-Няма нужда. Нося си...- след което се върнах малко назад и отворих Калъфа на китарата който беше с мен.
-Бях го скрил зад едно дърво преди да ти се покажа - казах аз на Хана.
Вътре имаше всичко. От автоматични и полу-автоматични пистолети до ножове за хвърляне и за отбрана.
Подадох на Хана 2 ками и 2 пистолета, след което и подадох и 4 пълни пълнителя.
На Лия подадох 2 автоматични пистолета и една катана.
А за мен аз си извадих само любимия ми клеймор "Бунтовник" и два идентични пистолета със платинен обков... Бяха на баща ми и честно казано, той ми липсваше.
След което сложих държача на гърба ми и прибрах отзад двата пистолета и меча, който беше доста дълъг и се изправих.
- Е дами мисля, че е време за парти - казах аз с яд в гласа.
После скочих и кацнах леко върху един по-широк клон, махайки им да идват.
И така се запътихме към замъка "Кървава луна"
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гората
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Гората
» Гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kingdom :: Околието :: Околностите-
Идете на: