Vampire Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Kingdom

Разкрийте тайните на вампирското общество.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Записване за клан Шевернеско
Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 1:23 pm by Ема Картър

»  Опишете настроението си с емотиконка
Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyПон Ное 22, 2010 10:54 am by Хана Хестън

» Изглед към замъка
Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyПон Ное 22, 2010 10:53 am by Хана Хестън

» Шамар, целувка, секс или бира?
Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 11:17 am by Сара

»  Опиши предният с емотиконка
Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 11:14 am by Сара

» Спам тема
Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 11:13 am by Сара

» Избери си
Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 11:11 am by Сара

» Търся си...
Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyПет Окт 29, 2010 3:26 pm by Ана Блейк

» Какво животно е предния?
Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyСря Сеп 29, 2010 1:13 pm by Гаридон Стормкрийд

Top posters
Хана Хестън
Нощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "L.A." - Page 2 I_voting_barНощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_rcap 
Гаридон Стормкрийд
Нощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "L.A." - Page 2 I_voting_barНощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_rcap 
Моника Лорънс
Нощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "L.A." - Page 2 I_voting_barНощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_rcap 
Александър МакГрей
Нощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "L.A." - Page 2 I_voting_barНощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Нощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "L.A." - Page 2 I_voting_barНощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_rcap 
Ив Танър
Нощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "L.A." - Page 2 I_voting_barНощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_rcap 
Сара
Нощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "L.A." - Page 2 I_voting_barНощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_rcap 
Сет Молиер
Нощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "L.A." - Page 2 I_voting_barНощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_rcap 
Кристофър Хейс
Нощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "L.A." - Page 2 I_voting_barНощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_rcap 
Адрия Скай
Нощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_lcapНощен клуб "L.A." - Page 2 I_voting_barНощен клуб "L.A." - Page 2 I_vote_rcap 
.: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Топ класация МегаРейтинг

 

 Нощен клуб "L.A."

Go down 
+2
Хана Хестън
Моника Лорънс
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Нощен клуб "L.A." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyВто Сеп 07, 2010 5:11 pm

Ив започна да си мисли колко много иска да я превърна и че ако съм я превърнела сме щели да сме като сестри. Усмихнах се и погледнах Ив:
-Първо мерси за комплимента, и Ив мисля че говорихме вече по тази тема. - Ив направи физиономия и се обърна отново към бармана:
-Ами ти Крис, имаш ли брат или сестра? - усмихнах му се мило и се обърнах към бармана:
-Ще искам още едно. - усмихнах се и на него и отново се обърнах към Крис.
Върнете се в началото Go down
Кристофър Хейс

Кристофър Хейс


Брой мнения : 29
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Age : 30

Character sheet
Име: Кристофър Хейс
Раса: Вампир
Дарби: Пирокинеза

Нощен клуб "L.A." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 4:20 pm

-Ами ти Крис, имаш ли брат или сестра? -Попита ме Ария.
-Не, нямам тази чест. Аз съм единак. -Отвърнах аз. В този момент си помислих * Ариа е много красива. Сигурно си има и гадже * След това се усмихнах.
-Ще искам още едно. -Каза Ариа на бармана, който я сваляше.
-Аз черпя. По още едно за дамите, моля.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Нощен клуб "L.A." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 4:35 pm

Барманът наля питиетата и ги побутна към нас, Крис каза че той черпи и аз се усмихнах:
-Мерси. - погледнах го отпих от уискито. Мислите на всички в заведението бяха силни и смесени с музиката ,не бяха добра комбинация. Долових мислите и на Крис и се изчервих, доколкото беше възможно. Огледах се наоколо и попитах Крис:
-Е Крис, обвързан ли си? - засмях се и повдигнах една вежда. Ив ми прошепна че отива да танцува с някакво момче и аз й кимнах, след което отпраши към дансинга.
Върнете се в началото Go down
Кристофър Хейс

Кристофър Хейс


Брой мнения : 29
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Age : 30

Character sheet
Име: Кристофър Хейс
Раса: Вампир
Дарби: Пирокинеза

Нощен клуб "L.A." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 4:45 pm

Ив отиде на дансинга и останахме само аз и Ариа.
-Е Крис, обвързан ли си? -Когато зададе този въпрос, имах чувството, че чете мислите ми.
-Не, но има едно момиче, което ми привлече вниманието. * Как да ти кажа, че съм вампир * - Това бе нещото, което си помислих, на исках да и кажа, че точно тя е това момиче, което привлече вниманието ми.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Нощен клуб "L.A." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 5:00 pm

Усмихнах се, и Крис ме погледна озадачено:
-Това е страхотно. - подсмихнах се, не обичах да крия дарбата си, но усещах погледа на бармана и такава възможност нямаше:
-Коя е тя? - повдигнах една вежда и се засмях:
-Ако не искаш да ми кажеш няма проблем, и аз не бих тръгнала да плямпам всичко на някой непознат. - усмихнах се сконфузено и се завъртях с гръб към бара, облягайки се на него.
Върнете се в началото Go down
Кристофър Хейс

Кристофър Хейс


Брой мнения : 29
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Age : 30

Character sheet
Име: Кристофър Хейс
Раса: Вампир
Дарби: Пирокинеза

Нощен клуб "L.A." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 5:16 pm

-Ако не искаш да ми кажеш няма проблем, и аз не бих тръгнала да плямпам всичко на някой непознат. *Небих искал да съм непознат. Искам да ме опознаеш и да разбъреш какъв съм всъщност.*
-Тогава, може ли да се опознаем? -Попитах Аз. Ако искаш да се преместим на сепарето отсреща.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Нощен клуб "L.A." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 5:27 pm

Мислите на Крис отново нахлуха в главата ми, затворих очи и се концентрирах върху музиката, когато чух Крис да пита дали искам да се опознаем и да се преместим на сепарето което беше отсреща. Отворих очи и кимнах, той изглеждаше приятен, а освен това беше и много хубав. Тръгнахме към сепарето и скоро седнахме. Известно време мълчахме и накрая не се сдържах и казах:
-Не отговори на въпроса ми. - засмях се и се облегнах назад. Мразех да имам предимството да чета мислите на всички наоколо, беше против "правилата". Въздъхнах и се усмихнах мило на Крис.
Върнете се в началото Go down
Кристофър Хейс

Кристофър Хейс


Брой мнения : 29
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Age : 30

Character sheet
Име: Кристофър Хейс
Раса: Вампир
Дарби: Пирокинеза

Нощен клуб "L.A." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 5:36 pm

-Въпрос ... какъв въпрос? -Поучудих се и се сетих, че ме бе попитала кое е момичето, което е запленило мозъкът ми.
-Това момиче ... ами, ти ... Това си ти Ариа. Ти си момичето, което плени сърцето ми още от първия миг в който те видях.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Нощен клуб "L.A." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 5:49 pm

-Ъм... - не знаех какво да кажа. Изпих питието си на екс и се отпъснах назад:
-Ъм... това е... не знам. - усещах погледна на Крис. Усмихнах се неловко, бях го харесала още когато влезе, затова реших да дейстам, какво губех:
-Ами... и аз те харесвам. - прехапах долната си устна и го погледнах плахо.
Върнете се в началото Go down
Кристофър Хейс

Кристофър Хейс


Брой мнения : 29
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Age : 30

Character sheet
Име: Кристофър Хейс
Раса: Вампир
Дарби: Пирокинеза

Нощен клуб "L.A." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyСъб Сеп 11, 2010 10:05 am

-Ами... и аз те харесвам. -Изрече Ариа.
-Тогава, след като изяснихме нещата, бих искал да ти кажа нещо свързано с мен. Ариа ... как да ти го кажа, ам .... аз не съм човек, а вампир. Настъпи кратка пауза, след което Ариа каза ....
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Нощен клуб "L.A." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyСъб Сеп 11, 2010 11:47 am

Крис ми каза че е вампир, след което последва малка пауза. Чудех се дали да му кажа че вече знам или да си замълча. В крайна сметка реших да съм искрена:
-Знам. - погледнах към земята, но усещах учудения поглед на Крис, затова реших да обясня:
-Ами, разбрах го още когато влезе, а и... аз съм вампир. - отпих една глътка от уискито си и погледнах Крис:
-Също мога да чета и мисли, моля те не ме мрази. В някои моменти се случваше да проникна в главата ти, но веднага се концентрирвах и махах от там. - прехапах долната си устна и си поех дълбоко въздух...
Върнете се в началото Go down
Кристофър Хейс

Кристофър Хейс


Брой мнения : 29
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Age : 30

Character sheet
Име: Кристофър Хейс
Раса: Вампир
Дарби: Пирокинеза

Нощен клуб "L.A." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyНед Сеп 26, 2010 1:27 pm

-Също мога да чета и мисли, моля те не ме мрази. -Каза Ариа, като си пое въздух и прехапа устната си.
-Да те мразя!? Няма за какво. -Отвърнах аз, като се наведох към нея. Повдигнах главата `и и я целунах. Вече неможех да се сдържам. Всичко в мен кипеше и усещах, че и тя иска да ме целуне. Целувката продължи няколко секунди. През това време, сякаш всичко около нас спря да се движи.
-Та ... както казах, аз немога да те мразя. Ти си толкова красива......
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри

Ариа Монгомъри


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Character sheet
Име: Ариа Монгомъри
Раса: Вампир
Дарби: Телепатия

Нощен клуб "L.A." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." - Page 2 EmptyПон Сеп 27, 2010 11:59 am

Крис ме погледна учудено и каза че няма за какво да ме мрази, усмихнах се леко, когато той се наведе към мен и ме целуна. Целувката продължи малко, но бях страшно щастлива. Светът сякаш беше спрял, когато Крис заговори отново едва го чух, но схванах основното:
-Мерси. - усмихнах се и се поизправих леко, след което целунах Крис. Той отвърна и този път целувката продължи повече, когато приключи се усмихнах и повдигнах едната си вежда:
-Беше мой ред. - засмях се и вдигнах рамене.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нощен клуб "L.A." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "L.A."   Нощен клуб "L.A." - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нощен клуб "L.A."
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Караоке клуб "Musical dreams"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kingdom :: Света на Хората :: Градчето Айрис :: Централният площад-
Идете на: